Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvásproblémák. Mihez kezdjek?

Alvásproblémák. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Könnyen és gyorsan alszom el. A felkeléssel viszont már gondjaim vannak. Mindegy, mikor fekszem, és mikor kelek, aludhatok akár 6-7-9-12 órát is (Amire nem mellesleg képes is vagyok néha), de nem kelek fel semmire. Ébresztőóra fél napot is visíthat mellettem (többfélét és többet is kipróbáltam). Csak arra kelek, ha párom rázogat vagy kiabál. Plusz probléma, hogy mikor ébreszt erősen agresszív vagyok, elmondása alapján üvöltök vele, szidom a felmenőit és őt magát, arra is volt példa, hogy megcsapkodtam, vagy éppen hozzádobáltam a tárgyakat, ezekre pedig nem emlékszem soha. Régebben az is előfordult, hogy az első reggel emlék, hogy közli velem, hogy már 40 perce beszélgetünk, kérdem én, akkor árulja már el, hogy miről? Ma reggelről kivételesen van egy enyhe árnyképem, hogy TÉNYLEG kiabáltam vele, de olyan, mintha nem is én lettem volna.

Minden nap 5-fél6 közt kelek, függően attól, hogy biciklivel, vagy autóval megy dolgozni, akkor ébreszt. Este 10-11 körül kerülök ágyba. Van, amikor hamarabb is.

Mit tudnék tenni? Valószínűleg végre lesz munkahelyem pár héten belül, ezt ott nem játszhatom el, hogy esetleg nem kelek fel, vagy nehezen. Alapból kell minimum egy óra, hogy "bebootoljak", de napközben nagyon ritkán vagyok fáradt, álmos, csak a felkelés ilyen zűrös.


2012. szept. 14. 07:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A férjem ugyanezt csinálta. Ordított velem, meg lökdösött amikor megpróbáltam abban az időpontban felkelteni amit ő maga kért. Agresszív és utálatos. Meguntam. Már nem keltem fel. Miután néhány fontos helyről elkésett, meg néhány munkahelyről elzavarták, valahogy fel tud kelni. Szerintem idegi alapon is lehet, de úgy látom csak a leszaromság meg a felelősségtudat teljes hiánya okozza.
2012. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!