Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alulműködésből...

Pajzsmirigy alulműködésből túlműködés okozhat problémákat?

Figyelt kérdés

Egy éve derült ki, hogy pajzsmirigy alulműködésem van. Azóta rendszeresen gyógyszert szedek (Letrox 50), az értékeim néhány hónapon belül normalizálódtak. Aztán később az alulműködésből túlműködés lett, jelenleg nem jók az értékeim...a gyógyszert már nem kell szednem, de mást nem mondott az orvos.

Olyan ijesztő dolgokat olvastam, hogy ilyenkor szoktak hízni...mivel a gyógyszert elhagytam. Teljesen összezavarodott a hormonháztartásom.

Tapasztalt már valaki ilyet? Mennyi időn belül normalizálódtak az értékei?


2012. szept. 14. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is Letrox50et szedtem a mai napig ( 2hónapja) alulműködésre, de már 3 hete a túlműködés tipikus jeleit produkálom: remegés, szédülés, magas pulzus, magasabb vérnyomás. Abba is hagytam a gyógyszert és ha egyet javasolhatok Te se szedd többet, hanem természetes úton próbáld meg rendezni ami szintén nem könnyű, de nincsenek ilyen csapongások. MOst már én is megtanultam, még rosszul vagyok, gondolom hetekbe fog telni , amíg rendbe jön a hormonháztartás és megszűnnek a tünetek. Jobbulást Neked!
2012. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Neked i jobbulást és kitartást! :)

2012. okt. 29. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!