Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Auguszus 30. an megbetegedtem,...

Husika1986 kérdése:

Auguszus 30. an megbetegedtem,31. en baratommal kozosultunk, es nem vigyazott. Tegnap egy josno kavebol josolt, es mingyart mijent ranezett azt mondta terhes vagyok. Lehetseges ez vegy csak kamu?

Figyelt kérdés
josno, terhes menzesz

2012. szept. 14. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem inkább vegyél egy tesztet....
2012. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az meg hamar, de fogok venni mindnekep...
2012. szept. 14. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha elment benned a barátod, akkor könnyen lehetsz terhes. Ehhez még jósnőnek sem kell lenni.

De azért ezt még teszt nem mutatja ki. Ahhoz még túl korai lenne. Majd ha véletlenül nem jön meg a vérzésed, akkor csinálhatsz.

Amúgy én nem nagyon hiszek az ilyenben, de most lehet rátrafált a jósnő.

2012. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
már 2 hetes terhes:D Hogyne mutatná ki:D
2012. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen meg hamar... beteg voltam, mikor belem elvezett, es meg menzeszig van 2 het, ez hosszu ido.... erdekelne hihetek e josnonek v nem, baratnomnek minden bejott, neki is josolt, de nekem viszont egy nagyon erdekes szitu volt... mingya ravagta milyent ranezett, h babat lat
2012. szept. 14. 20:20
 6/8 A kérdező kommentje:
ugy gondoltam jovoheten veszek tesztet....az mar kicsit biztosabb... de viszont erzekenyek a melleim, fajnak is neha latalaban reggelente, ez meg nem hamar erezni??? es ha faj a hasam alja, az lehet csak felfazas??? bar nem vagyok felfazva
2012. szept. 14. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:

"erdekelne hihetek e josnonek v nem"


Nem.

2012. szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hat gyerekek, ez bejott. pozitiv teszt
2012. szept. 24. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!