Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg beteg vagyok, vagy a...

Tényleg beteg vagyok, vagy a családom reagálja ezt túl?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egyedül lenni, szinte mindent egyedül csinálok, de ettől még vannak barátaim, igaz, velük csak a suliban vagyunk együtt nagyrészt, de már ez is vagy 10 ember, akikkel naponta beszélgetek. Na meg, hogy sokat tanulok, mert nem holmi kis szakmunkás szakot néztem ki magamnak, hanem orvos szeretnék lenni, de anyukám ebbe is beleköt, hogy attól még nyugodtan mehetnék minden pénteken táncolni meg ilyesmik.. Egyrészt ugye én nem vagyok az a bulizós fajta, másrészt még olyan hely sincs, ahol olyan zenét játszanak, amit én kedvelek. (post hardcore főleg) Már pszichológushoz akarnak küldeni, kb. ufónak néznek.. Szerintetek is így van? :S

17/L


2012. szept. 15. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem! És megkéne becsülniük téged, hogy nem vagy az a minden hétvégén atom részegen a saját hányásodba fekvős emberke :)
2012. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy UFO! Becsülendő a szorgalmad. Az első válaszolóval egyetértek.

DE! Azért ne feledd, hogy most vagy fiatal, és hamar elillannak az évek. Nem kell feltétlenül minden hétvégén bulizni menni, de szánj időt a kikapcsolódásra. Fontosak a barátok, akik ne csak a suliban legyenek azok! Menjetek el moziba, vagy csak sétálni, sütizni egyet. Ha városban laksz, biztos vannak különféle programok, és csak akad valami, ami érdekel. Ezek fontos dolgok, mert feltöltődsz, és újult erővel ülhetsz neki a tanulásnak.

2012. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 poiu ***** válasza:
Nem tudjuk, mi vagy. Ha orvos szeretnél lenni, akkor ahhoz kell egy adag empátia, szociális érzékenység, tehát a könyveid olvasása közben nem ártana mélyen beszélgetned emberi lényekkel :-). Nem biztos, hogy anyukádnak van igaza, nem tudhatom. Azt tudom, hogy a jó orvos nem csak tudós, de érti az embereket.
2012. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!