Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elfeküdtem a nyakam és nagyon...

Elfeküdtem a nyakam és nagyon fáj! Ti mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van valami bevált módszer, ami segít?

Már masszíroztattam a párommal, igyekszem sokat mozgatni, de mégis fáj :(



2012. szept. 16. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ÓÓ, Te szegény! Hányszor járok én is így. Sajnos nem tudok én sem mást ajánlani, mint a masszírozás, mozgatás-nyújtás (bármennyire is fájdalmas). Bevehetsz egy Algopyrint, ha nincs akkor szerintem jó az Algoflex is (az nem vényköteles).
2012. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%

Igen,borzalmas és nagyon fáj,tudom. :/ Nekem ami segített az egy sport kenőcs volt. Gyorsan beszívódott,ezért napi 6-7-8-szor kenegettem,és másnapra jobb lett! Jobbulást! :)


[link]

2012. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
72%

én 34 deka lóbalzsamot szoktam rákenni , majd pediglen visszafekszem , hadd ivódjon be a szervezetbe bele .

amúgy nagyon kellemetlen tud lenni , nem irigyellek , nagyon sajnálom , hogy ez történt veled , legközelebb figyelj oda , inkább forgolódj alvás közben

szia

2012. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. vagyok!

A 2. válaszadónak én is köszönöm a segítséget! Legközelebb kipróbálom.

2012. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Masszírozás sokat segíthet, ha jól csinálják. A "simogatás" nem sokat segít, csak ha jó erősen kimasszírozzák a csomókat, ha nem tudja a párod, érdemes elmenni egy profi masszőrhöz. Egyszer megéri!

Másrészt próbálj a hátadon aludni. Az a legjobb a nyaknak. Ha hason alszol, az igen rossz a nyaknak, ha oldalt fekszel, az sem a legjobb.

2012. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne, hogy ilyenkor hogyan tudom itthon javítani az állapotomat.

Reggel óta bal oldalra egy bizonyos ponton túl nem bírom elfordítani a fejem, és nagyon fáj a nyakam.


Egyértelmű, hogy elfeküdtem.



Korábban 4-5 napig küszködtem vele. Mivel tudnám lerövidíteni ezt az időszakot?


A lóbalzsam tényleg segít? Mert az van itthon!

2012. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én mindig tartok itthon thermacares hőpántot ilyen esetekre (rendszeresen elalszom valamimet), aztén az pár óra alatt rendberak.
2012. dec. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lobalzsam nem jó otlet mert az hideg es ilyenkor nagyon fontks h melegen tartsd. Szoval melegito gyulladascsokkento es sportkrémek.
2016. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!