Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Mi bajom van?...

Mitől lehet ez? Mi bajom van? (M. Lent)

Figyelt kérdés

Ma hajnalban felriadtam álmomból, olyan három óra körül. Olyan érzés fogott el, mintha lenne valaki a szobában, de ahogy körbenéztem, a cuccaim a helyükön voltak és az ablak nyitva (mindig nyitva hagyom, nem szeretem bezárni), szóval ahogy ki tudtam venni minden a helyén volt. Nagyon izzadtam, szinte folyt rólam a víz, de az álmosság miatt nem foglalkoztam ezzel és szinte félálomban voltam, úgyhogy rögtön visszaaludtam. Reggel, amikor felébredtem nem éreztem jól magam, egy kicsit szédültem, és valahogy olyan furcsa érzésem volt... ahogy visszadőltem az ágyba a párnahuzat súrolta a nyakamat és akkor vettem észre, hogy érzékeny egy ponton. Kb 10 perc elteltével rávettem magamat s fölkelésre mert mégse késhettem el a suliból, úgyhogy elmentem készülődni. Felöltöztem, aztán odaléptem a csaphoz hogy fogat mossak, de amikor belenéztem a tükörbe egy kicsit megrémültem. Alapból is világos a bőröm, de most egészségtelenül sápadtnak nézett ki... a szemem karikás és fáradt volt, gondoltam azért mert alig aludtam az éjjel, és lehet hogy hülyén hangzik de valahogy a szemem se csillogott normálisan, az is olyan betegesen festett.. Fogat mostam, de közben rettentő fáradtnak éreztem magam, kimerültnek, fizikailag és szellemileg is, nem volt semmi energiám. Aztán amikor fel akartam tűzni a hajamat, nagyon megijedtem. A nyakamon két vörös pont volt, egymástól úgy két/két és fél centire, és az egyik köré odaszáradt egy kicsi vér, a bőröm pedig kékes-szürke volt a foltok körül, egy elég nagy területen. Előkotortam egy régi, vékony lila sálat és a nyakam köré tekertem hogy eltakarjam a foltokat, úgy indultam suliba.

Egész nap gyengének éreztem magam és semmi étvágyam sincs, reggel óta csak vizet iszok, de azt se sokat. A suliban több ember is megkérdezte (tanárok és diákok egyaránt) hogy "Jól érzem magam?" Egyre szarabbul vagyok. Szerintetek mi lehet a bajom? Lehet, hogy megcsípett egy pók, vagy valami bogár? Mit kéne tennem? Forduljak orvoshoz? Kérlek, csak normális válaszokat írjatok, mert nagyon félek, hogy valami komoly bajom van! :/ 13/L



2012. szept. 17. 15:29
 1/2 Adele Jonas ***** válasza:
Valószínűleg valamilyen rovar csíphetett meg, mindenképp fordulj orvoshoz, ha ezek a tüneteid, komolyabbra fordulhat. Holnap első dolgod a sürgősségi osztály!
2012. szept. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem is az a legjobb ha elmész orvoshoz! ez nem vicc. Írd meg mi lett!
2012. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!