Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek van valami bajom...

Szerintetek van valami bajom ha, azon gondolkodom mien jó lenne kórházba kerülni bármien ok miatt csak azért hogy felfigyeljenek rám?

Figyelt kérdés
És amúgy,barátaim vannak, sok is, akik nagyon bírnak, van barátnőm is.De valamiért néha erre gondolok!

2012. szept. 10. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
szia!én is így vagyok,több mint 1 éve,vissza akarok menni a kórházba,ahol feküdtem
2012. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért mi történt? Miért akarsz vissza kerülni?
2012. szept. 10. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
szerettem ott lenni,modern épület,jó parti,jóképű doki,törődtek velem
2012. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Úristen. Mit lehet abba szeretni?? Én amikor voltam nagyon rossz volt, a hideg is ráz tőle .
2012. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A jelenséget úgy hívják, hospitalizáció.

[link]


Onnan tudom, mert én is jártam már így. Erős vérzés miatt háromszor kerültem kórházba 8-8 napra. Kezdetben azért örültem, hogy ott vagyok, mert féltem, hogy elvérzek, és ott biztonságban éreztem magam. Később hozzászoktam a gondtalan élethez, és jó volt a társaság is, sokat nevettünk (heten voltunk a kórteremben).Nagyon rossz volt, mikor haza kellett jönni :)

2012. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!