Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a tüdőbe egy kisebb...

Mi lehet a tüdőbe egy kisebb folt? SoS

Figyelt kérdés
Nagypapám (70 éves, nagyon régóta nem cigizik, régen eléggé szívta) pár éve észrevették a tüdőszűrőn, visszahívták, de semmit nem állapítottak meg. Most nemrég volt egy térdműtéte, ami miatt megint észrevették, és CT-re kell mennie jövő héten. Én meg eléggé beparáztam, mert másik nagyapám tavaly nyáron halt meg tüdőrákban. Isten ments hogy az legyen, de ez az egy hét nekem nehéz lesz. Most is gyomoridegem van, meg minden. De mondjuk ő nem ideges, meg nem is mutat semmit, dolgozik(már amit tud, térde miatt)3-4 éve vették észre, de nem modanak semmit, én meg nem kérdezek. Mi lehet ez? (valószínűleg nem nőtt)
2012. szept. 17. 20:46
 1/6 gelazso ***** válasza:

az mondják hogy nincs egészséges ember ,csak rossz diagnozis.

lehet hogy beállt és nem nö ez a folt tovább,mert a szervezete kordában tartja. vizsázni kel és gyakrabban megnézetni

2012. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet visszamaradt tüdőgyulladás helye vagy stagnáló tüdőrák. Majd a CT megmutatja, hogy mi is az. De az mindenképpen rossz előjel, hogy CT-re küldik... Esetleg nagyapád tudja mi az csak neked (családnak) nem mondja.
2012. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem tudja

régóta megvan azt mondja, és állítólag azért küldték el CT-re, mert nem tudják mi.

2012. szept. 17. 20:50
 4/6 A kérdező kommentje:
De több, mint két éve megvan neki, és nem nőtt (sokat biztos nem, mert akkor nem is engedték volna a műtétet, altatás stb miatt) és tünetmentes. Semmit nem érez, és a vérképe, mindene jó. Tüdőgyulladás visszamaradás is lehet, bár arról nem tudok, hogy lett volna tüdőgyulladása. Holnap megkérdezem.
2012. szept. 17. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
A lábon kihordott tüdőgyulladás okozhat hegesedést a tüdőn. Lehet, hogy ő sem tudja, hogy tüdőgyulladása volt.
2012. szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2014. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!