Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Ijesztő.

Mitől lehet ez? Ijesztő.

Figyelt kérdés
Nemtudom ez mennyire kapcsolódhat ide, de szomvaton szeretkeztünk barátommal. Tegnap este megittam egy kávét, azóta nagyon rosszul érzem magam. Amint megittam kb 45perc mulva elkezdett görcsölni a hasam, és bár már nem annyira, de még mindig érzem. Reggel szédültem is, meg napközben is émelyegtem. Mitől lehet ez? Segítsetek légyszíves!
2012. szept. 17. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
LEHET,H BENYELTÉL EGY VIRUST,ÉS SEMMI KÖTE AZ ESTI SEXHEZ!MOST JÁRVÁNY VAN,TÖBBEK KÖZÖTT A HASMENÉS IS!
2012. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy csak ennyi a baj, köszönöm a gyors választ.
2012. szept. 17. 22:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kérdést feltetted, akkor valószínűsítem, nem védekeztetek megfelelően (ami alatt a fogamzásgátló tablettát vagy a condomot értem). Nem utólag kellene aggódni, hanem előre gondolkodni. Mindenesetre lehet fertőzés, vagy a kávé és idegesség (akár tudat alatti) együtt kiválthatott olyan alkalmi magasabb vérnyomást, ami szédülést, émelygést okozott.
2012. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De védekeztünk, nem emiatt aggódom, hanem az egész szituáció miatt. Azt azért említettem meg, hátha annak is lehet köze hozzá.
2012. szept. 17. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!