Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől zsibbadnak az ujjaim?...

Mitől zsibbadnak az ujjaim? Többi lent

Figyelt kérdés

Vagy 3 napja úgy kelek fel hogy teljesen el van néhány ujjam zsibbadva.Eddig azt hittem hogy elfekszem azért, de mikor felkeltem magam mellé tettem és vissza aludtam , újból arra ébredtem hogy zsibbad.

El is múlt ,de ma reggeltől folyamatosan zsibbad mind a két kezemen a középső, gyűrűs, és kisujjam.Hiába tornáztatom meg minden, nem akar elmúlni.Mi bajom lehet?Menjek orvoshoz vele?Mivel kenjem be hogy jó legyen vagy mit csináljak?Cigizek.Lehet esetleg attól?Köszönöm előre is.


2012. szept. 18. 13:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam hogy gerinc probléma miatt is lehet.Nagyon fáj a hátam, mert nagyon kemény az ágyam, és rosszul is alszok, ha kicsit már hajlongok, egyből majd leszakad az egész hátam.Lehet ennek köze hozzá?
2012. szept. 18. 13:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Ágycsere, torna, masszázs. Idegek okozhatják. De cukorbetegségre is kellene szűrni téged (igaz, főleg lábon jelentkezne), esetleg trombózis is lehet (könnyen múló típus).
2012. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Innen olvasd el a carpal tunnel szindrómát, az vonatkozhat a te panaszaidra.


[link]

2012. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!