Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakran esel el MAJDNEM...

Milyen gyakran esel el MAJDNEM a saját lakásodban, amelyből csoda, hogy nem lesz baleset?

Figyelt kérdés

Tehát ilyenekre gondolok pl, hogy megcsúszol a konyhakövön, és 10 centin múlik, hogy nem vered be a fejed, vagy hogy nem bicsaklik ki a bokád, vagy fellépsz valahova, és kis híjján leesel, vagy véletlen belerúgsz a fotel lábába...

Tehát ilyen mozgással kapcsolatos veszélyhelyzetek milyen időnként fordulnak veled elő?


Nálam szinte naponta, és nem tudom, hogy ez nem-e beteges...



2012. szept. 18. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ritkán, és csak akkor, ha nem figyelek. Legutóbb 2 hónapja billentem el a sámlival, ami amúgy is billenős, egyensúlyozni kell. Siettem, kellett valami fentről, ráálltam, és még vmit mondtak is nekem közben, amin elkezdtem nevetni. Na olyat billentem hátra, hogy a komód fogott meg, élesen beleállt a vesémbe a széle, egyébként hanyattestem volna. Szép látvány voltam :-)) Fájt pár napig, aztán elmúlt. Kb 2 éve meg olyan estem a parkettán, hogy csak úgy durrant, a mai napig nem tudom, hogy miben, szerintem a saját lábamban. De akkor nem voltam jó passzban, beteg voltam, akkor se figyeltem oda, meg gyenge is voltam a betegség miatt. Még korábbi esetre meg már a gyerekkoromból emlékszem, egy gyerek ugyebár esik-kel.

Szóval szerintem ha egy felnőtt csinálja ezt, annak lelki okai vannak. Ahogy nálam is: épp beteg voltam, épp nem figyeltem oda, siettem, nevettetek. Vagy el tudom képzelni, ha valakinek a gondjain jár az esze, akkor se figyel oda. Lehet, hogy lelkileg legyengült, és beveri magát folyton-folyvást.


27/N

2012. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Évente kb. egyszer ( na jó, esetleg kétszer). Legalábbis ennyire figyelek fel ( általában a zuhanyfülkében leejtem a tusfürdőt és lehajolok érte). A kutyán átesést nem számoltam.
2012. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ciki de sűrűn nekimegyek az ajtófélfának, szekrényekbe beverem a fejem, stb... persze nem mindig inkább mikor fáradtan érek haza munkáról és képtelen vagyok figyelni.. :) Komolyabb dolog szerencsére még nem történt velem.
2012. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Közvetlenül egymás után háromszor törtem el a bal kezemen a kisujjamat, mert lendületben voltam, és szegényke mindig beakadt a soron következő ajtófélfába a folyosón. Egymást követik a fürdőszoba ajtó, a wc, és a következő egy szoba ajtaja. Sorba mentem rajtuk :-)

Azóta nem otthon lakom, Párommal pici a lakásunk és már megszoktam mi hol van, azóta nagyobb gond nem volt.

Koordinációs problémáim csupán a csjos-borozós estéken jönnek elő néha újra... :-)

2012. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!