Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agyrázkódás után mikor lehet...

Agyrázkódás után mikor lehet újra sportolni?

Figyelt kérdés
Szerda dél körül csúnyán fejre estem, azóta fáj a fejem, kicsit hányingerem van, és eléggé szédülök. Voltam orvosnál, agyrázkódás, azt mondta, pihenjek és igyak sokat. De mennyit pihenjek? Mikortól lehet újra sportolni? Nem olyan keményen, szóval nem gyúrni szeretnék, csak már megőrülök a fekvéstől.

2012. jún. 15. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hónapot mondtak. Teljességgel el voltam tiltva a sporttól. Két hét után azt mondtam: Nem érdekel mi történik én elmegyek mozogni! Végül semmi bajom nem lett, de nem ajánlanám hogy kövesd a példám. lehet hogy csak szerencsém volt...
2012. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hali

attól is függ, h mit sportolsz.. Nekem is volt olyan, h estem, és utána nem tudom hogy jutottam haza, meg minden bajom volt.. bő 1 hét után én már mentem újra..

2012. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már jobban vagyok, de fáj a fejem és kicsit szédülök. Mikorra fog ez elmúlni?
2012. jún. 17. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha nyugiba fekszel, nem ugrálsz, akkor pár nap, max 1 hét.. Ha mászkálsz, stb akkor több hónap.....

Amúgy mit alkottál?

28F (3as is én voltam)

2012. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocs, 2-es :D
2012. jún. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elestem itthon és lefejeltem a falat.
2012. jún. 21. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!