Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segitséget kérnék. A nővérem...

Segitséget kérnék. A nővérem elég kövér és nagyon lusta gerinc sérve van és azt mondja a fájdalom miatt megy el a kedve a sportol?

Figyelt kérdés
ha fellelkesedik az kb 3 nap és futni is akar majd holnap meg holnap és igy megy és nem tesz semmit nagyon keveset eszik de ez nem elég mit tegyek?
2012. szept. 18. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy gerincsérvvel nem futnia kellene nem? Csábítsd el úszni az jót tesz a szervezetnek és a gerincnek is. Menjetek el együtt.
2012. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én se ajánlottam a futást de ő akarja mert az a legobb de beszélhetünk bicikliről gyógytorna stb 3-4 nap és elmegy a kedve és hosszú hetekig hazajön a suliból és ül fekszik alszik én mindig próbálom hivni de a tanulásra fogja meg arra hogy fáj de csal lusta és fogynija kéne az egészsége miatt mivel hassak rá?
2012. szept. 18. 17:12
 3/4 poiu ***** válasza:
A mozgás jó, de nem muszáj sportolni a fogyáshoz. El kéne kezdenie fogyni (pl. sok zöldség, hús, nuku cukor, kevés keményítő). Gerincsérvvel szakember által előírt gyógytorna kellene, bármit nem csinálhat.
2012. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem eszik soka és akko se zsiros cukros vackokat.Igen eszt irtam de gyógytornára is már többször ki irták 10 kezelés van pihi ujjabb 10 most a 10 ből 3 ra ment el.és 8 nál kellene hogy tartson nem lehet hogy depresziós?
2012. szept. 18. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!