Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdekes érzés a lábujjamban,...

Érdekes érzés a lábujjamban, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Pár napja vonaton utaztam és állnom kellett 2 órán keresztül, mert nem volt ülőhely. Azóta a jobb lábamon a nagy lábujjam mintha állandó jelleggel el lenne zsibbadva. Nem olyan, mintha sok tűvel szurkálnák, csak egyszerűen kevésbé érzek vele. Semmilyen fájdalmat nem érzek.

Elképzelhető, hogy pár idegszál felmondta a szolgálatot?

Mi a véleményetek?


2012. szept. 18. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy keringési probléma. Próbáld pár órára magasra tenni, mondjuk fotelban ülve hasmagasságban. Váltogathatod is, néha felteszed, leteszed, ...
2012. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 2 nappal ennek a jelentkezése előtt elkezdett fájni a derekam is, illetve mikor lehajolok a hátam alsó részén fájdalmat érzek. Lehet, hogy a gerincemmel és az ottani idegekkel van baj? :S
2012. szept. 18. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, van-e összefüggés a két dolog között. Ha ennyire összegyűltek a panaszok, a körzetihez érdemes lenne elnézni, és majd továbbküld a megfelelő szakrendelésre.


Amúgy én még mindig keringési gondra tippelek, akár kezdődő visszér. A derekad pedig szerintem független ettől. De én a helyedben nem hinnék magamnak, inkább elmennék dokihoz. :)

2012. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2012. szept. 20. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!