Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi miatt van ez a szememmel?

Mi miatt van ez a szememmel?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete van ez: Amikor olvasok, valahogy ahogy a szöveget olvasom, az zavarja a szemem, főleg monitoron, de papíron is. Olyan "ideges" leszek tőle, és nagyon zavaró. Mi miat lehet ez? Most -2es kontaktlencsém van már lassan két éve, lehet, hogy romlott a szemem, és ez miatt? de miért ilyen hírtelen jelentkezett? Régebben is volt már ilyen azt tudom, de hogy mi miatt és mikor arról fogalmam sincs, de így azért nehéz a tanulás is, és minden más. Van amikor ez a dolog kevésbé van jelen, van mikor nagyon. Valaki tapasztalt már ilyet?

2012. szept. 18. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy romlott (az is, hogy javult, de sajnos ritkább). Menj el megvizsgáltatni, én évente szoktam.
2012. szept. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!