Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Prosztatavizsgálat csak...

Prosztatavizsgálat csak turkászással lehetséges?

Figyelt kérdés

Mennyire fájdalmas ez,azonkívül,hogy megalázó érzés?

Mivel jár egy ilyen,aki volt már ilyenen leírhatná.


2012. szept. 19. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj, inkább csak kellemetlen. Mikor én panaszkodtam, az asszony azzal jött: ha ő kibírja a félévenkénti nőgyógyászati vizsgálatot meg persze a két szülést, akkor én ne nyavalyogjak.

A rendelőben oldalra fektettek, láb felhúz. Pár másodperc és vége volt. Ennyi, utána ittam egy sört.

2012. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Másképp nem megy. Szépen négykézlábra állsz és hoppsz! Egyszercsak kiguvvad a szemed a meglepetéstől. Kár, hogy ott nincs egy kandikamera az arcuk előtt, amikor a macsók megérzik a behatolás csodáját... ))) Mekkora kaland lehetne a YouTube-on!!
2012. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért volna megalázó?
2012. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Második vagy, én sem vagyok kibic, nekem is volt már pár behatolós... volt négykézláb, volt oldalfekvős, lábfelhúzós. De mi a megalázó, tényleg? Orvos végzi, neked jó, kiderül, ha baj van, mi van ebben megalázó? Inkább köszönnivaló.
2012. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Shai-Hulud ***** válasza:

Előbb-utóbb minden férfiember átéli ezt a fajta közeledést, amit csak egy urológus tud nyújtani úgy igazán.

Szerintem sem megalázó, mert ez nem a szexről szól, tudomásul kell venni, hogy ez egy egészségügyi beavatkozás. Éppúgy mint a nőknél a nőgyógyászati vizsgálat sem szexuális indíttatású, hanem egészségügyi.


De azért a férfiemberek többsége egészen jól el tud poénkodni egy ilyen vizsgálat kapcsán.

Például, mikor a pasi vizsgálat közben felsóhajt: Vigyázzon doki, olyan helyen jár, ahol eddig még ember sosem járt... :-)

2012. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fejeztem ki,nem megalázó hanem nem is tudom hogy mi. De komolyan a 21.században nincs más mód egy vizsgálatra? Hihetetlen.
2012. szept. 19. 23:05
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira nem gyors az evolúció, hogy a 20. századból 21. századra átvándoroljon máshová a prosztata. :D
2012. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7-es!! ))))
2012. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Shai-Hulud ***** válasza:

Tudod ott hátul van egy luk, amin keresztül egészen jól el lehet érni a prosztatát. Nem mondom, hogy szívderítő érzés, mikor elveszik az ember szüzességét hátulról, inkább furcsa, és szokatlan, de hát azért ki lehet bírni.

Elölről sokkal nehezebb lenne kitapintani. Meglehetősen mély vágást kellene ejteni, hogy az orvos keze elölről beférjen.... :-D


Pedro

2012. szept. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na és miért kell ezt mindenáron tapogatni? Az ember agyát sem tapogatják,ha valami baj van,hanem különböző technikai eszközök segitségével vizsgálják,pl ct vagy egyéb. Na most a prosztatát miért nem lehet valami hasonló módszerrel vizsgálni?
2012. szept. 20. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!