Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrkeményedésre mi a legjobb...

Bőrkeményedésre mi a legjobb gyógymód /sarokrepedés/, és jó e az ha állandóan le van reszelve?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nagyon óvatosan kell bánni a reszelésse ,mert tovább repesztheted ha nem jó irányban reszeled. Tehát úgymond szálirányba kell reszelni és nemkeresztbe, mert úgy reped tovább.

Nekem az Avonos lábradírok és puhítók nagyon beváltak. Ezt má egy másik hozzászólásban is leírtam.

2009. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
pedikűr!
2009. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Pedikűrös vagyok. Csak úgy tudod rendbetenni a lábadat, ha rendszeresen eltávolítod az elhalt hámsejteket. Alapos kiáztatás után, akkor kifehéredik az elhalt réteg, credo pengével, DM-ben kapható, óvatosan megfeszítve a bőrt apránként leszeded a kiázott bőrt. Ezt 2 hetente megismétled nagyon hamar rendbe jön a lábad. Éjszakára pedig sarokpuhító krémmel kend be, Avon nekem bevált. Arra vigyázz, hogy amikor eltávolítod az elhalt hámot, ne addig tedd, amikor már szinte rózsaszín alatta, mert akkor nagyon érzékennyé válik. Szép ápolt lábakat!
2009. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sokszor valamilyen fertőzés is oka a sarok kirepedésének. Javaslom, hogy szerezz be teafa olajat és/vagy teafa olajat tartalmazó krémet.
2015. júl. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!