Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mi miatt lehet, hogy ha...

Az mi miatt lehet, hogy ha ülő helyzetben vagyok, egy-pár percen belül elkezd fájni a bal térdem, de egyre jobban, egy másfél óra múlva már alig lehet elviselni? ( lentebb leírom )

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok, jó pár hónapja tart már, először akkor is fájt ha jártam csak simán, vagy ha álltam, most viszont ha kiegyenesítem, vagy kinyújtom a lábam, akkor megszűnik a fájdalom, szedtem 2 heti adag béres porcerő-t (porcerősítőt) de az már egy hónapja kb. A bal térdemnél, a térdkalács jobb felső részénél szokott fájni nagyon, és ha kitapintom nyújtott helyzetben is érzem a fájdalmat. Mi lehet az oka? Előre is köszönöm a segítséget!

2012. szept. 21. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót a háziorvostól, és menj el a reumatológiára. Nem kell szenvedni. Mivel legalább egy hónapot igénybe veszi , hogy időpontot kapj, próbáld ki addig a : mézzel kend be a térdedet, majd csapkodjad addig, amíg piros nem lesz a bőr /felforrósodik/ ekkor kelkáposzta lapulevelet összetöröd és ráborítod, majd folpakal körül tekered. Rá száraz törülközőt. Csak éjszakára lehet.Heti egy alkalommal lehet használni, mert a méz savtartalmától felmaródik a bőr. Amikor reggel leszeded ezt a dunsztot, mosd le, és kend be körömvirág krémmel. Hidd el sokat fog segíteni rajtad. De azért menj el reumatológiára!
2012. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!