Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másfél éves kislányomat jövő...

Másfél éves kislányomat jövő héten szívkatéterezik az Országos Kardiológiai Központban. Volt már valaki hasonló helyzetben? Eléggé félünk.

Figyelt kérdés

Lyukas szívvel született a pici, ami nem fog összeforrni. Már volt egy műtétje a születése után pár hónappal, érszorítót tettek a tüdő verőérre. Most félünk, mert már nagyobb, és nem tudjuk hogyan zajlik ez. Ha valaki volt már hasonló helyzetben megnyugtathatna.

Attól is tartunk, hogy még tőlünk külön nem aludt, és hogy ott nem tudom van-e lehetőség rá, hogy a feleségem együtt aludjon vele.


2012. jan. 26. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában az ilyen picikkel megengedik, hogy a szülő ott aludjon, ha nem is ágyon, egy széken az ágya mellett görnyedve. Mindkettőben volt már részem, a székes megoldás nagyon szadista!

Szerintem telefonon nyugodtan megkérdezhetitek a kórházat.

Valószínű, hogy altatni fogják. Ébredéskor kómás lesz, és szomjas. Inni persze nem szabad, de nedves rongydarabból esetleg gézből kiszipákolhatja a nedvességet.

Sajnos a műtétről többet nem tudok. A bátyám fiánál voltak ilyesmi műtétek.

2012. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok érdemben hozzá szólni, de nagyon szorítok nektek!

Szerintem is hívjátok fel a kórházat, hogy mi a rend náluk.

2012. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár én nem a gyerekrészlegen hanem a mellette lévő felnőttön dolgoztam 3évig. Biztosan megengedik, hogy ott aludjon a feleséged vele szerintem még örülnek is neki. Sajnos én csak a felnőtt szívkatéterezést tudom de azt gondolom a lényeg ugyanaz. Mivel még nagyon kicsi biztosan elaltatják, utána feküdni kell ezt majd a doki megmondja hány órát. Ne féljetek nem lesz semmi baj az ottani orvosok nagyon jók!! Nyugodtan hívjátok fel a dokitokat holnap és kérdezzetek meg tőle mindent ne idegeskedjetek még 1 hétig.
2012. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, 98 óta a szülőnek joga van a gyerek mellett maradni a kórházban is (nyilván ha ez nem veszélyezteti a gyereket, pl steril szoba stb). Sok erőt és gyors gyógyulást kívánok a kis betegnek!!!
2012. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van egy 11 szobás szállójuk szülőknek. Az éjszakát nem biztos, hogy mellette töltheti ha őrzőben lesz de az biztos, hogy amíg el nem alszik ott lehet ébredésnél pedig megint, így a kicsi szinte meg sem érzi anya hiányát!
2012. jan. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van anyaszálló, már voltunk ott 2010-ben, miután először műtötték. Csak akkor még kicsi volt, és elaludt simán. De most már annyira megszokta, hogy ott vagyunk vele egy szobában. Az jó lenne, ha ott maradhatna míg elalszik, úgy tudtam 6-ig lehet csak bent vele. Köszönöm a válaszolóknak.
2012. jan. 29. 10:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Minden rendben ment?
2012. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, minden rendben volt. Szerdán mentünk, pénteken már hoztuk haza.
2012. febr. 18. 16:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök.Jó egészséget!
2012. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönjük.

Azóta kaptunk egy levelet a GOKI-tól, hogy 3 hónapon belül nagyműtét (Deband+VSD zárás). Nagyon félünk tőle, van esetleg valaki, akinek a gyermekének volt ilyen műtét?

2012. márc. 9. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!