Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köldökpiercing után mik...

Köldökpiercing után mik várhatók?!

Figyelt kérdés
Azt tervezem hogy csináltatok vagy esetleg magamnak csinálom köldök pc-t.Csak az a gond, hogy tesifakos vagyok ezért mindennap van tesim meg judozom és hogy ha mostanába csináltatom meg ez mennyiben hátrányól? És ha igen ha kiszedem mi bajom lesz?(csak pár óra erejéig)
2012. szept. 21. 19:39
 1/1 anonim válasza:

Először is: magadnak ne csináld, inkább bízd szakemberre a dolgot!

Másodszor: én mostanában inkább nem csináltatnám meg a helyedben, amikor az enyém volt friss, akkor az első hónapokban eléggé vigyáznom kellett rá, nem lett volna szerencsés ha beleakad valamibe és a tesinél is először kényelmetlennek éreztem a futásnál meg az ilyeneknél..szóval szerintem egyenlőre hanyagold..plusz a kiszedés sem javaslott a friss piercingnél. 17/L

2013. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!