Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől jöhet ki egy olyan folt...

Mitől jöhet ki egy olyan folt az ember hátán, mintha véraláfutásos lenne? Patkó alakú, és mintha kiszívták volna. Semmi ütés nem érte. Ma kijött a hátamon, nagyon fáj a derekam. Derekam felett van egy kis mélyedés, és abban jött ki.

Figyelt kérdés

2012. szept. 21. 22:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Orvoshoz a hétvégén még nem tudok menni, a vérvétel eredményét pedig várom... Mielőtt elküldenétek orvoshoz. Csupán valamennyire szeretnék tudni, mitől... Hátha.
2012. szept. 21. 22:41
 2/4 anonim ***** válasza:
A patkó miatt a hátadon, ezért vettek vért? Vagy hogy jön ez ide?
2012. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy jön ide, hogy sok válaszoló azzal kezdi a válaszát, hogy előbb menj orvoshoz, minthogy itt kérdezősködj. Nem a patkó alakú folt volt az oka annak, hogy orvoshoz fordultam, emellett még sok egyéb más tünetem is van, ez később jött ki.
2012. szept. 23. 14:25
 4/4 Baleent99 válasza:
Megkerdezhetem hogy mit mondtad mitol lehet,mert nekem is ugyan ilyen problemam van.
2015. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!