Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 vagyok. És sok minden...

16 vagyok. És sok minden miatt ideges, ha beveszek 1 rivotrilt mi bajom lehet tőle?

Figyelt kérdés
Osztást neem kérek.
2008. máj. 16. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Inkább valami homeopátiás bogyót keress, nehogy hozzászokj ilyen fiatalon.
2008. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de mi bajom lehet?
2008. máj. 16. 18:29
 3/13 anonim válasza:
81%

Szia

en szedtem..Nem ajanlom, ha nem akarsz gyogyszer fuggove valni. Ma mar vannak sokkal modernebb szorongascsokkentok, amitol nem alszol el es nem leszel agressziv...

2008. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Hozzászokhatsz és függővé válhatsz. Inkább bioboltban nézz valami nyugtató teát vagy kérdezd meg az eladót, hogy mit ajánl.
2008. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

most jól lefognak pontozni, de leszarom:)

egy szem gyógyszertől nem leszel függő.. nekem is xanaxot és rivotrilt írt ki anno az orvosom, de pár hónap alatt le tudtam vele állni, mert rájöttem, h ezek a gyógyszerek szarok. ha minden áron le akarsz nyugodni, szerintem ne rivóval kezdd, mert ha véletlenül érzékeny vagy rá, eléggé meglepődhetsz (én pl egyszer egy ismeretlen gyógyszertől, amit haveromnak írtak ki, teljesen lezsibbadtam).

2008. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
jah, mellékesen egy szem gyógyszer nem fog semmit megoldani, másnap ugyanolyan ideges leszel tőle, max pár óráig leszel jól, vagy amíg fel nem ébredsz (előző hsz)
2008. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Erősen addiktív. Orvosi utasítás nélkül nem lehet az ilyesmit szedni. Én is szedtem be nyugtatót (Xanax), mert sokat idegbajoskodtam, de orovs véleményét persze nem kértem ki. Azt értem el vele, hogy elsőre nagyon kellemes volt, ezért többször is szedtem be belőle, mert persze a problémáim nem múltak el tőle. Hát kérlek nekem nagyon durva memóriazavarom lett tőle, volt olyan, hogy beszélgettem a barátaimmal, és egyik pillanatban fogalmam sem volt róla, hogy miről beszélgettünk, egyszerűen nem emlékeztem rá, pedig éppen én beszéltem. Meg mondták, hogy olyan szinten be voltam lassulva, hogy nem lehetett kivárni amíg bejejezek egy mondatot. Ezek után, amikor elmúlt a hatás, akkor nagyon szarul éreztem magam, mármint mentálisan. Ezért persze újra be kellett vennem. Eredmény az lett, hogy sikerült összehoznom egy pszichiátriai kezelést magamnak, mániás depresszió alakult ki nálam emiatt a szar miatt. Szerencsére túl vagyok rajta, de soha többet nem szedek be semmi ilyen vacakot. Ja, miután kijöhettem a pszichiátriáról akkor egy évig kellet Remeront szednem ami szintén elég erős gyógyszer, arról talán még nehezebb volt leállni, de mostmár jól vagyok. Szóval én azt mondom, ha bajod van, beszélj orvossal, majd ő elmondja, mit szedhetsz. Ha nem akarsz dokit, akkor igyál nyugtató teát, gyógynövény boltban tudnak segíteni, vagy a homeopátiás szerek sem rosszak, esetleg a Hovát lehet kipróbálni, az nem olyan durva és recept nélkül kapható, természetes alapanyagokból van.
2008. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a Rivotril arra pont nemjó :p

egyébként vényköteles gyógyszereket ne szedj magadtól

2008. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Találtam neked pár oldalt:

[link]


[link]


[link]

2008. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sedatif PC. Ez egy homeopátiás bogyó, nem árt , nem gátol semmiben, nem okoz függőséget. Gyomorideget teljesen megszünteti és lenyugtat. Recept nélkül kapható gyógyszertárban, kb. 700 Ft.
2008. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!