Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom, hogy...

Mit kéne csinálnom, hogy végre egyszer tudjak egy kiadósat sírni?

Figyelt kérdés
Próbáltam már fájdalmat okozni magamnak, de csak röhögtem ilyenkor magamon....14/L
2012. szept. 23. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
You Tube: Bence emlékoldala. Tuti sírni fogsz, ha végignézed!!
2012. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.


A pontos címe: Benceemlékfilm (így egybe írva).

2012. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi megnézem
2012. szept. 23. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is nehezen sírok, pedig néha jót tud tenni... Én Anyunak, aki beteg volt, leírtam az utolsó 3, küzdelemmel teli napját és mikor néha elolvasom, az mindig kiakaszt. Te is próbálj valami nagyon szomorút olvasni, vagy gondolj valami szomorú dologra, hátha segít.

2012. szept. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, megfogadom a tanácsodat!
2012. szept. 24. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nálad működik, de kereshetsz szomorú filmeket. Konkrétat inkább nem mondok, mert mindenkit más érint meg, azt ajánlom, hogy egyszerűen csak keress rá valami olyasmire, hogy "sírós filmek". Azért jó az ilyesmi, mert elszomorkodhatsz rajta fél órát, de nem kell nagyon a szívedre venni, mert (legtöbb esetben) csak kitalált történet.
2012. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pucolj meg egy zsák hagymát.
2012. szept. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!