Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Levált a porc a térdkalácsombó...

Levált a porc a térdkalácsomból? :S

Figyelt kérdés

Elestem a lépcsőn, pont térdkalácsra érkeztem, és egy mély árok lett rajta. Ha hozzáérek eléggé fáj, és ha megyek, akkor is érzem, hogy fura. Pár napja vettem észre, hogy kisebb csontdarabok is mozognak a mélyedésben és néha attól egészen távol is.


Műtötték már háromszor a térdem (mindkét térdemen keresztszalag szakadt, egyszer pedig oldalszalag), nem szeretnék egy negyedik műtétet is :(



2012. szept. 24. 07:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Valakinek volt már hasonló problémája? Ha igen, mit csináltak vele?
2012. szept. 24. 07:31
 2/8 anonim ***** válasza:
RAestel, megserultel stb., menj el rontgenre!
2012. szept. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az orvosok azért vannak, hogy az egészségügyi problémáddal hozzájuk fordulj.

Itt névtelenül senki sem tudja megmondani, hogy mi bajod van. Megoldani pedig még annyira sem fogják.

2012. szept. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is vártam, hogy megoldjátok a problémát. Arra lettem volna kiváncsi, hogy akinek volt már ilyen, mik a tapasztalatai...
2012. szept. 24. 13:45
 5/8 anonim válasza:

Ne haragudj kérlek, válaszolni nem tudok, de meg szeretném kérdezni hogy a műtéted után mennyire nyerte vissza a térded az eredeti mobilitását? Tudod-e ugyanúgy használni mint előtte? És mennyi a pihenési idő ami a beavatkozással jár?

Légyszives, ha van rá alkalmad adj egy választ. Köszi.

2013. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem mindegyik műtétem teljesen jól sikerült, azt mondhatom, hogy szinte ugyanolyanok, mint a sérülések előtt. Persze rendszeres mozgás mellett (naponta 2 órát biciklizem esőben, sárban, hóban, fagyban is, és ez rengeteget segít).

A térdkalácsomból letörött csontdarabkák miatt viszont még mindig nem mentem orvoshoz, pedig nem sokat javult a helyzet...

2013. ápr. 10. 14:41
 7/8 A kérdező kommentje:
A keresztszalag műtétek után 6 hetet kellett otthon maradnom, oldalszalagnál "csak" 3-at.
2013. ápr. 10. 14:44
 8/8 anonim válasza:
Köszi hogy válaszoltál.
2013. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!