Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lágyéksérv lehet?

Lágyéksérv lehet?

Figyelt kérdés
Már voltam sebészeten 2x is megnéztek, de mindegyik orvos azt mondta nincs sérvem. Az egész úgy kezdődött, hogy már régóta edzem, és egy edzés után az egész hasfalamban izomláz lett, húzódott meg minden, aztán elmúlt egy idő után. De viszont azt vettem észre hogy a bal lágyékomban mintha egy pici dudor lenne, vagyis ha emelek a lágyék részem eléggé kidudorodik, de csak ha elég nehezet emelek. Kérdeztem ezt már sebésztől is mert ugye azt mondta nincs sérvem, azt mondta hogy megnyúlhattak az izmok ott, hát nemtudom, eléggé félek, nehogy kialakulóban legyen egy sérv, ezért fordultam hozzátok hogy mihez kezdjek. És az érdekes hogy a másik oldalon egyeltalán nem dudorodik ki. Légyszíves segítsetek! 19/F
2012. szept. 24. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

UH-ra is elküldtek? Azon látszania kell, ha van sérvkapu. Előfordulhat, hogy amikor vizsgáltak, nem volt kitüremkedés, de fizikai aktivitásra kitüremkedik a bélrészlet.

Ha voltál UH-on is, és tényleg minden rendben, akkor ne aggódj!!

2012. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
UH-n nem voltam, azt mondta az orvos nincs rá szükség, de én ideges vagyok, nemtudok megnyugodni. Kérni is akartam rá beutalót, de nemadtak:/
2012. szept. 24. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Háziorvostól kérjél beutalót ultrahangra.
2012. szept. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!