Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bulimia miatt 2 évig hashajtót...

Bulimia miatt 2 évig hashajtót szedtem. Volt, hogy egy egész üveg guttalaxot megittam, mert ettem egy csokit, vagy egy kiflit. Szerencsére ebből mostmár sikerült kigyógyulnom, de tegnap megint beszedtem egy kis adag hashajtót?

Figyelt kérdés
( csak az előírt mennyiséget) és a székletem véres volt. Friss vérvolt. Mi bajom lehet?

2012. szept. 24. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyenek bezzeg, mint te nem halnak meg, semmi bajuk sosem. Én egészségesen éltem mindig és rákos lettem... Talán eljött a te időd, amit úgy siettettél...
2012. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem ilyen válaszokat kértem... tudod nem azért vagyok bulimiás mert szeretnék, és egyáltalán nem jó érzés mikor órákon át zokogok a szekrényemben mert ettem... ezt nem én választottam. miindent megpróbálok hogy leálljak, de ez az egész annyival kezdődött, hogy azt mondták...: kövér vagy!
2012. szept. 24. 19:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A régebben sokszori hasmenés miatt könnyen elpattanhatott egy pici ér, de akár aranyér is lehet az oka.
2012. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Probiotikummal segíthetek rajta ??
2012. szept. 24. 20:02
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Igen és igyál rá hashajtót, nehogy meghízz tőle.
2012. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Felejtsd el a hashajtókat VÉGLEG! igyál sok folyadékot, lenmag joghurtba elkeverve ezek nem károsak, hashajtót semmiképp ne használj! A vér lehet végbélrepedés, aranyér, de lehet bélgyulladás... a bél alsó szakaszából jön mivel friss. Ha többször előfordul mindenképp menj el orvoshoz, a sok hashajtó károsíthatta a beled, nem Te lennél az első, jobb kivizsgálni.
2012. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Akkor azoknak kifejteném bővebben, akik lepontoznak hogy miért ez a véleményem:


Szándékosan rongálja az egészségét évekig vagy egész életén át, alkohol, cigaretta, bulimia, stb... Ha valami baja lesz átkozódik, hogy miért tette ezt vele az Isten. Fórumokon sír, hogy segítsen valaki, adjon tanácsot vagy az orvosoknak könyörög, hogy gyógyítsák meg... Pedig saját maga okozta, legalábbis nagyrészt felelős a kialakult helyzetért.


Végszóként csak egy idióta lesz anorexiás vagy bulimiás azért, mert valaki azt mondja, hogy kövér. Ha azt mondanám legyél öngyilkos megtennéd? Légyszi...

2012. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Előző válaszoló:

Az, hogy te daganatos lettél még nem ok arra, hogy rosszindulatot fröcsögve válaszolj egy kérdésre. Ha haragszol a betegséged miatt a világra keress fel egy pszichiátert, mert a viselkedésed nem normális.

Ha nem tetszik, amit a kérdező írt, akkor ne válaszolj rá és keress valami más olvasnivalót a neten.


Egyébként csak felvilágosítanálak, hogy a bulimia és az anorexia egy mentális BETEGSÉG. Nem azért lesz ilyen valaki, mert akar, hanem azért mert a média és a társadalom a legfogékonyabb korban azt sulykolja a gyerekekbe, hogy az a szép, ha csontsoványak.


Válaszolva a kérdésre: Valószínűleg aranyered lehet, ami a folyamatos hashajtózás eredménye. A probiotikum ezen nem fog segíteni, bár ártani sem árt a bélflóra helyreállítása érdekében. Szerintem keress fel egy orvost, hogy kizárjon más, súlyosabb betegségeket. Ha valóban csak aranyered van, akkor az elég jól karbantartható.

2012. szept. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1%

Nem haragszom a világra, már megbékéltem a sorsommal. De!! Kérlek írd le ami valótlant állítok?! Te azt mondod mentális betegség-én azt, hogy hülye.. Csak másképp fogalmazok. Stb...


Mondd meg az igazat, beverik a fejed...

2012. szept. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Az, aki mentálisan beteg, még nem hülye!!! Ha te ezt gondolod, akkor tudatlan és buta vagy. Emellett nem békéltél meg a betegségeddel, már több, más kérdéshez fűzött válaszodból látszik, hogy legalább annyira szükséged lenne egy pszichiáterre, mint a kérdezőnek. Az, hogy nincs betegség tudatod (mentálisan) még nem jelenti azt, hogy nincs is baj veled.
2012. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!