Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a derekam. Valami ötlet/me...

Gyakori Ferenc kérdése:

Fáj a derekam. Valami ötlet/megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valószínűleg sok ideig ültem, egy bizonyos testhelyzetben és már tegnap délután óta, rendkívül fáj a derekam. alig tudok hajolni, leülni, felállni is nehéz. Mi lehet a probléma? és ami fontosabb, van rá valami ötletetek, mi javíthatna rajta?

2012. szept. 24. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Inno reuma krém (Naturland), mozgás...nekem ezek szoktak segíteni.
2012. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Perskindol krém vált be nekem a legjobban. Nekem vezetés után szokott néha a nyakam fájni, miután bekenem nagyon jól hűt. Izomlázra is kiválló. szinte minden patikába kapható.

[link]

2012. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a(z eddigi) válaszokat :)
2012. szept. 24. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig visszatér, menj el vérvételre... KOMOLYAN van rá okom hogy ezt mondjam
2012. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
van hogy fáj, de kb évente 3-4-5x.. voltam fél éve más okok miatt vérvételen, semmi nem volt, szóval szerintem csak el"feküdtem". de azért köszi. valami antikrémes megoldást nem tud valaki? teszem azt borogatás, infralámpa, vagy van valami ami jót tesz?
2012. szept. 25. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Fordulj gyógymasszőrhöz!


Egy gyógymasszőr

2012. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!