Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bp-en nem tudok ismerkedni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E.z. kérdése:

Bp-en nem tudok ismerkedni. éjszakai életet nem csípem, feleslegesnek tartom. Senkit nem találok, aki érdekelne és vonzana. Az exeim szerint te ne találnál, nem létezik. A metron "zargatás" elég furcsa megoldás lenne. Vmi ötlet? 25L

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem önértékelési gondjaid vannak és kizárólag olyan Férfiak jönnek Nálad szóba, ahol egyértelmüen esélyed sincs.
2012. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincsen önértékelési problémám. 6 éve vagyok pesten, de csak 1 ilyenbe futottam. annak meg x ok miatt vége lett
2012. márc. 18. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg veled van a baj, nem mindenki mással. Akármilyen társaságba elkerülsz 20-30 emberből azért akad legalább 1-2 normális, akivel el lehet lenni. Ha más nem, az ő haverjaival jössz össze, ha már ők foglaltak.
2012. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezaz! h nem tudok társaságokba keveredni. akinek szimpatikusak a haverjai, az az exe(i)m. nem volna helyén való ezen a vonalon tovább menni. a barátnőimnek és azok ismerőei meg általában foglaltak. tehát egy új irány kellene. probálkoztam eljárni bulizni is, de ott meg életcéltalan fiatalok vannak csak. pasi haverok mert pont azért haverok mert nem jönnek be és az ismerőeik sem vonzanak. amúgy tőlük is fura lenne olyat kérni, h nincs-e vki... és ez az egész olyan kétségbeesettnek hangzik, h ennél még a semmi megoldás is néha szimpatikusabb. még megprobálkozom a falmászással, hátha:)
2012. márc. 18. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
neked gyanítom fingod sincs róla hogy egyáltalán kit is keresel, de en aggódj, nagyon jól elvan a világ nélküled is, én se erőltetem magam másra.
2012. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

wow. hát ez kedves. van "fingom" h milyen srácot keresek, de pl. verda hiányában érdekes lenne kijárnom gyorsulásra.

itt a tavasz, legyél már optimistább!!!!!!!

2012. márc. 18. 12:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van, itt a tavasz, lehet túrákra menni. Ahhoz még verda sem kell.
2012. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!