Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki elmúlt 18 éves és asztmás...

Aki elmúlt 18 éves és asztmás az milyen támogatást kap, mert hallottam olyanról, hogy ingyen gyógyszer, meg ingyen busz. Ebből mi igaz, mi kell hozzá, hogy ezeket meg kapja, ha igaz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 11 éves korom óta asztmás vagyok. Soha semmilyen támogatást nem vettem igénybe, és ajánlom mindenkinek, hogy inkább koncentráljon arra, hogy "EGÉSZSÉGES VAGYOK" gondolkodásmód, mert ha nem erősítem a betegségtudatot magamban, minden sokkal könnyebben megy, sokkal jobban vagy, ha nem koncentrálsz arra, hogy beteg vagy.


Szerintem örülj neki, hogy itt az alkalom, hogy egyenrangúan kezeljen a társadalom, mint az egészséges embereket.

2012. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!