Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérkeringés, agyműködés,...

Vérkeringés, agyműködés, anyagcsere mivel javítható?

Figyelt kérdés

Gondolok itt 3 féle megoldásra

1: valami nyomelem vagy vitamin

2: táplálkozás beli változtatás (több, kevesebb szénhidrát, stb)

3: teljesen más külső behatás (szauna, úszás, futás, jóga, szex, akármi)


Szóval mi lenne a legjobb?


Bágyadtnak, fáradtnak érzem magam, képes lennék naponta 14 órákat végigaludni,

------------nehezen koncentrálok, néha annyira, hogy sérültnek néznek az emberek.-----------

de nem vagyok az...

mit tegyek?


2012. szept. 26. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A vitaminokat próbáld meg élelmiszerből bevinni és csak indokolt esetben használd tabletta formában. Táplálkozás ügyben beszélj orvossal, dietetikussal. A szauna, sport, jóga és a szex jót tesz.


Ha van pénzed, lehetőséged, csináld mindegyiket. Én örömmel tenném, mivel én is hasonlóan érzem magam, fáradt, gyenge vagyok és aluszékony, viszont én sajnos az is maradok. Pénzem éppen a legolcsóbb élelmiszerekre van, szóval nem válogathatok nagyon, uszodára, szaunára szintén nincs, a szmogos nagyváros miatt a szabadtéri sport pedig kizárva. De ez már egy másik történet. A lényeg, hogy akinek van lehetősége és pénze, az éljen vele, különben (még ha ők nem is fáradékonyak vagy ilyesmi) is ugyanolyan szomorú sors vár rájuk, mint rám és a hozzám hasonlókra, akiknél a 20-as 30-as éveikben elkezdődnek a különböző népbetegségek.

2012. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Például masszázzsal. Bevezető a masszázstankönyvbe: a masszázs javítja a vérkeringést és fokozza az anyagcserét.


Üdv: egy gyógymasszőr.

2012. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kéne egy csaj, aki ingyen masszírozgat.
2012. szept. 26. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!