Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrfolyás, esetleg orrdugulás...

Orrfolyás, esetleg orrdugulás ellen valami házi praktika? Nagyon sokat segitenétek mert ez szörnyű.

Figyelt kérdés
Nem tudom erre felé ahol lakom ilyen járvány szerűség van és énis elkaptam. Ez eleinte torokfájással és köhögéssel járt ám ezek a tünetek elmúltak és most az ennél is szörnyűbb orrfolyás,orrdugulás váltotta át. Én valamiért ettől jobban szenvedek mint bármi mástól.Elösször is orrsprayt is használok a rhinospray plus akkor is jó ha nem allergiára használom?? És nem tudtok valami házi praktikát amit tudok használni??

2012. szept. 26. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:

nyers tormát vagy hagymát egyél. ha egyik sem jön be, kérjél a patikában coldrexet, vagy aszpirin c-t, stb.... orrdugulás ellen meg esetleg még a mentolos rágó is jó lehet....

el lehet menni orovshoz is....

2012. szept. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!