Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért okoznak rákot szándékosan?

Miért okoznak rákot szándékosan?

Figyelt kérdés
Mért nem szabad beszélni a Chemtrailről?Mért törlik a kérdésemet?

2012. szept. 28. 19:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
*jav: az ezret kétszer írtam, bocsi.
2012. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Máglya kellene az biztos segítene,nem ilyen-olyan tabletta!
2012. szept. 30. 08:05
 13/26 anonim ***** válasza:

Én is pont ma néztem ezt a rohadalmat, és eléggé nyomasztó. Nem tudom már ,hogy mit higgyek! A pirospirulások is megírták már a nyáron, hogy százezer hullazsákot készítettek az Olimpiára, és máris jött a következtetés, hogy itt kérném, terrór lesz! Meg az lesz,hogy kitőr a 3- világháború! aztán nagy lófa-sz se lett az olimpián, a nyár csendben úgy eltelt mint a pi-csa. Voltak ezek a csírkehúsos antibiotikumos riasztgatások is. Én kondizok már régóta, és naponta több mint egy kiló csirkehúst eszek meg. Ez zömében tesco-ból van véve, néha egyéb ilyen közért, és nem mindig tanyasi csirke. Tény ,hogy hatalmas különbség van ízben a tanyasi csirkeszállítmány, és a fóliás tálcás csomagolású üzemi csirkre közt. De az utóbbi két évben ebből is ,abból is ettem simán annyit, amiből már ki kellett volna ütköznie valami mellékhatás, mégsem lett semmi. Tény,hogy a nagyüzemi csirke húsa büdösebb, íze keserűbb mert szar tápot zabáltatnak velük satöbbi, de még nem volt bajom tőle, és nem vagyok beszervezett ügynök meg akármi anyámkínja, csak tapasztalat. Volt a tavasszal egy őrült paranoiás időszakom, teljesen elvesztettem a realitás érzékemet, köszönhetően az ilyen blogoknak. Nem azt írom, hogy ássuk el ezeket, meg csuklóból utasítsuk el, mert mivan ha mégis igaz?! Számolni kell vele, de nem kell valóban tökéletes vitathatatlan tényként kezelni, mert jópár elmélet már megdőlt azóta, mint írtam fentebb is ezeket,plussz a ZEitgeist vagy mifene is egy szentírás volt régen, de úgy hírlik az is jócskán bedőlt.

Ez a Chemtrail ügy meg azért hihetetlen, mert a tetű háttérhatalom is ugyanazt a levegőt szívja, ugyanabban a közegben él. Egyszeűen még ha van is szervezetet tisztító tablettája, akkor is túl nagy kockázatot vállalnának azzal, hogy több ezerszeres dózis alu oxiddal televágják az egész bolygót, és egy tökéletesen élhetetlen közeget teremtsenek, csak azért mert jobb megoldás nem jutott eszükbe annak a 6 milliárd sajnos hamarosan parazita munkanélküli élősködővé váló rabszolga eltakarításához, ami lássuk be elkerülhetetlen. Én inkább a H5N1 ben hiszek, hogy azt dobják majd be valamikor, de nem ilyen csodabogár francokat mint ez a Chem meg a Haarp machine.

Alapvetően ott a gond, hogy a gépek kiszorítják az emberi munkaerőt. Ez pedig sajnos nem a Terminator 5. Ez a valóság, a gyárakban váltják le fele az embereket, mert nullák teherbírásra ezekhez képest. A külfőldi nívósabb közértekben már nincs személyzet, mobillal elektronikusan önkiszolgáló autómaták útján fizetsz. Ezek is mehetnek tehát munkanélkülire. Aztán a háborúkat is gépek vívják, nem kell katona, nem kell rendőr, egyszerűen bedől az egész társadalom szépen pár év mulva. Vak aki nem látja.

Van egy olyan felvetés, hogy akkor a gyárakban termelt cuccokat ki veszi majd meg, ha a rabszolga társadalom megszűnik fogyasztóként létezni? Válasz! Nem kell hogy megvegyed, minek? Ez az egész vegyed világ csak arra volt jó ,hogy kitermelődjenek a gazdagok rétege, akik az új aranykor polgársága lesz. Nekik többé nem lesz érdekük sem ohgy eladják a ganéjaigat. A lényeg, hogy már megvannak a munkagépek, amik dolgoznak nekik, minden szükségletet előállítanak, és dőzsőlnek a jóban. Az emberi munkaerőre meg nincs szükség, sem pedig fogyasztói társadalomra. Ennyi a nagy váltás a világunkban, ez lesz majd hamarosan. A maják kiszámították, hogy kb mennyi idő alatt ér el a civilizáció a következő evoluciós fokba, és jól kalkuláltak sajnos. Ezt jelenti majd ez a 2012 es fordulópont a világunkban. Csak ez sokaknak fájni fog, mert nem marad életesélyük sem. Egyszerüen nem kellenek többé az emberek zöme. Eleve csak pusztítják a bolygót, felélik az energiaforrásokat, a környezetszennyezés megállíthatatlan, és szaporodik. 6 milliárd ember feleslegesen élősködik a bolygón, és elszedi az életetteret a maradék 1 milliárdtól, a fejesek, mérnökök, genetikailag szükséges egyedektől. Ezek meg megtehetik sajnos,hogy tesznek ez ellen. Ez a sötét jövő. Hogy milyen módszerrel, azt még nem lehet tudni, de nem hinném ,hogy ez a permetezés volna a végzetünk.

2012. okt. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit,de hát akkor Indiában és Kínában kellene kezdeni ott vannak sokan,mi meg hát meg sem érjük a következő ezer évet úgy is fogyunk itt a Pannon medencében!Úgymond írtcsuk mink magunkat lassan hogy több az elhalálozás mint a születések száma.
2012. okt. 14. 09:55
 15/26 A kérdező kommentje:
Másik, szerintem is a hat-hét milliárd emberből felesleg öt milliárd!Lehet ettől kiakadnak sokan?!
2012. okt. 14. 09:58
 16/26 anonim ***** válasza:
Az a nyomasztó igazán az egészben, hogy tudja a rendszer, hogy túlnépesedés van, nagyon jól tudja már minimum 30 éve, hogy ez komoly problémát okoz, de még ma sincs olyan törvény globálisan, hogy egy gyereket szaporodsz, vagy meg leszel kő keményen büntetve. Ész nélkül szaporodnak az emberek, főleg azok sajnos, akikből talán egy is sok volna. Ebből arra lehet következtetni, hogy ki van használva a munkaerő maximálisan, utána meg egybe le elsz darálva az egész népség. Erőszakos népességcsökkentés módszerével. Minél több igavonó barom van, annál hamarabb van kitermelve a technologia, az ipar annál gyorsabban halad előre. Ha meg már nincs szükség a rabszolgákra, akkor egybe el lehet takarítani őket. Sajnos szerintem a rendszer így gondolkodik. Ha már 30 éve bevezették volna a csökketést a születésekben, 1, 3, milliárd emberrel még 100 évvel késöbb sem lenne meg talán az a termelési szint mint most. Most pedigm ár látható, hogy mindenhonnan takarítják ki az embereket, jönnek a gépi munkaerővel mindenütt. Ember avul elfele kb. az élet minden területén, 100 év mulva meg mindenhonnan kikopik.
2012. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

De ez még mindig nem érinti a mi korosztályunkat mivel 2100-ra várhatóan 10Miliárd ember fog élni,és ekkor várják a népesség növekedésének a leállását!

A betevő falat gondolom az arany árában lesz valahol?!

2012. okt. 14. 16:51
 18/26 anonim ***** válasza:
53%

úristen.. ezen most nagyon elképedtem.. mennyi agymosott hülye él köztünk.. rettenetes.. és itt nem rád gondolok kedves kérdező, mert igen, a chemtrail egy létező jelenség, naponta nyomják az arcunkba (pl ma is.. reggel gyönyörű kék ég, délelőtt csíkok, délbe már egybefüggő homályos égbolt).. a többieknek pedig azt mondanám, hogy nem csak a világhelyzete foglalkozik ezzel.. ha nem csak a "k.rvaanyázáshoz" értenétek h rögtön leugatjátok azt aki nem nyeli be a főáramú média manipulációját, akkor bölcsebb válaszok érkeznének.

Ezt most akár elhiszitek, akár nem, nem érdekel.. apám a tudományos akadémián dolgozik és még ősszel begyűjtöttünk egy liter esővizet, elvitte bevizsgálták, lúgozási eljárással kinyertek a vízből aluminium hidroxidot.. amit ha utánanéztek pont tartalmazzák a chemtrail permetezések.. ezt a kísérletet elvégeztük még 4x, az eredmény ugyanaz volt..

http://www.youtube.com/watch?v=tjdxWrkfJbQ csak egy példa.. de nem kell megnézni, lehet rögtön anyázni h kamu, paranoia, összeesküvés, rátok bízom!!

2013. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az összeesküvés elméleteket,de ez a dolog nagyon megfogott,és rá is kérdeztem,és lám az embereket lehet vezetni az orrúknál fogva!Még csak eszükbe sem jut esetleg más információt szerezni hogy valóban,permeteznek vagy nem vagy mi is van az egész mögött!Csak annyit az olyanokról,hogy birkák!
2013. jan. 4. 20:33
 20/26 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos az emberek nagy többsége nem lát tovább az orránál. Leragad a napi politikánál, a kamuhíreknél. Ez a téma persze kimarad a "Tények"-ből és még az rtl klub híreiben sem szerepel. Vajon miért nem?? Nem értem, hogy ezeket a gépeket miért nem iktatják ki? Ahogyan azt sem, hogy pár éve hogyan jött be magyar légtérbe az a bizonyos gép, amit elektromágneses porszívóként emlegetnek. Csak gondolkodjunk el ezeken a dolgokon...
2013. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!