Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az elhízást okozó gyógyszerek...

Az elhízást okozó gyógyszerek az étvágynövekedés miatt okoznak elhízást?

Figyelt kérdés

Vagy azért mert rosszabb lesz az emésztésem, szóval ha ugyanannyit eszek akkor is hízni fogok? Kaptam egy ilyen gyógyszert de én be nem szedem ha csak egy kilót is hízok tőle..

De mondjuk ha az étvágynövekedés ellenére sem eszek többet akkor nem hízok?


2012. máj. 25. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Az étvágynövekedésre vannak ezek hatással. Tehát, ha ugyanannyit eszel, mint előtte nem fogsz hízni.
2012. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az étvágynövekedés miatt okozzák az elhízást. De te most komolyan nem szednéd be, ha híznál tőle pár kilót? INkább beteg maradnál? :O
2012. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott: mit kaptál?
2012. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak egy depresszió elleni gyógyszert, de pont attól vagyok depressziós mert dagadt vagyok és ezért nincs önbizalmam, szóval igen, NEM szedném be ha híznék tőle.
2012. máj. 25. 13:45
 5/9 A kérdező kommentje:
le lehet h*lyézni, ki lehet osztani, de inkább ne fáradjatok, tudom hogy az vagyok, haha.
2012. máj. 25. 13:46
 6/9 A kérdező kommentje:
meg is mondom a nevét, Mirzaten.
2012. máj. 25. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a kérdés, hogy depis kövér, vagy vidám kövér akarsz lenni? Te tudod.
2012. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hogy lehetnék nem depressziós, hogyha eleve azért vagyok az, mert kövér vagyok? most ha felhízok 100 kilóra attól csak mégsz.rabbul fogom magam érezni mivel több lesz az indokom. de úgyis belém fogják kényszeríteni szóval nem tudom mi lesz.. köszi a válaszokat.
2012. máj. 25. 16:22
 9/9 A kérdező kommentje:
amúgy csak napi egy felet kell bevennem. ma már bevettem, iszonyatosan félek..
2012. máj. 25. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!