Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért okoznak rákot szándékosan?

Miért okoznak rákot szándékosan?

Figyelt kérdés
Mért nem szabad beszélni a Chemtrailről?Mért törlik a kérdésemet?

2012. szept. 28. 19:17
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Azért nincs ilyen hír a médiában mert vagy összeesküvés elmélet vagy nincs rá bizonyíték vagy egyszerűen le van tiltva az ilyen jellegű hír közlése!

Amit el tudok képzelni az az élet rövidítése,ezzel pedig jól járnak azok akiknek nem kell nyugdíjat fizetni,esetleg gyógykezelni meg hasonló,meg hát nem kell elfeledni hogy túlnépesedés is van!

2013. ápr. 13. 11:26
 22/26 A kérdező kommentje:
Komoly pénz ha csak száz emberből az 50 helyett mindössze 10 éri el a 80 évet!legjobb ha a nyugdíjba vonulás után 1-2 évvel bekövetkezik a halál!
2013. ápr. 13. 11:29
 23/26 A kérdező kommentje:
Megfigyelhető hogy egyre kevesebben érik el a nyugdíj kort és az is hogy legtöbb ember igen keveset élvezi azt!
2013. ápr. 13. 11:30
 24/26 Bakter00 válasza:
100%

Bár már egy éves a kérdés, nem bírom szó nélkül hagyni, főleg a válaszokat.

Kezdeném azzal, hogy vajon most a kritikusoknak mi a véleményük, miután már hivatalosan is elismerték a chemtrailt? Mert ugye még a TV, illetve a rádió is beszélt róla. Na akkor most ki a hülye?


Kedves kérdező. Mint látod, szabad a chemtrail-ről beszélni, csak sokan hülyének fognak nézni érte. Ahogy a mondás tartja: Könnyebb az embereket hülyíteni, mint meggyőzni, hogy hülyítik őket." Ez a nagy valóság sajnos.


Hozzátenném, hogy olvastam itt a válaszokban jó néhány "miért?"-et is, hogy miért tennék, meg mit, meg hogyan. Hát akinek van értelme, és akarja, az hamar átláthatja a rendszer működését. Legalább is egy részét. S tudom, hogy az így kapott válaszok nagyon nem tetszetősek, de attól, hogy elutasítjuk, az még valóság marad!

2013. okt. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Arról nem tudtam,hogy hivatalosan is elismerték a chemtrailt?
2013. okt. 22. 07:13
 26/26 A kérdező kommentje:
Egyébként törölték a kérdésemet,ezért tettem fel újra,mért nem szabad beszélni róla?
2013. okt. 22. 07:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!