Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 2-3 óra gyaloglás szerint...

Napi 2-3 óra gyaloglás szerintetek jó testmozgás? (Amíg lehet) testsúlyom kb.115kg, magasságom kb.180 cm

Figyelt kérdés
Ma elhatároztam, hogy nem tömegközlekedéssel megyek vásárolni, hanem gyalog.A nettó gyalogló idő kb. 2-3 óra volt, kb. 13 km tettem meg. Nem volt ez volt az első utam mostanában, hanem pár hete tettem nagyobb sétákat 20-25 km (egész napos programok voltak) Ha tömegközlekedek, akkor napi olyan 3-4km gyaloglok.

2012. szept. 28. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jó, csak valószínűleg nincs midig időd erre. Ahogy írtad is, ez szinte egész napos program, de a 2-3 óra is elég sok egy napból. Mindenképp figyelj oda az étkezésedre is! Jó ez a gyaloglás nagyon! Majd ha kicsit már fogytál, akkor futhatsz is, az nyilván intenzívebb. De ne vidd túlzásba a sétálást, nehogy ráunj:)

Sok szerencsét!

2012. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, akkor inkább az úszást javaslom, az nem terheli az ízületeket..
2012. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az úszás is jó ötlet, csak kicsit szégyenlős vagyok. A hurkáim így is eléggé látszanak :s.
2012. szept. 28. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!