Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Először mellkasi nyomás majd...

Először mellkasi nyomás majd tüdőfájdalom, minek a tünetei lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Fáradtság és levertség is a kísèrője, illetve kedden hajnalban arra keltem, hogy remegek és kb negyed óráig folyamatosan ez volt.

A mellkasi/tüdőfájdalom időszakosan jelentkezik, de miután elmúlik, nincs semmi bajom. Nehézlégzésem is van ilyenkor, naponta 2-3 alkalommal hétfő óta rendszeresen ( akkor jelentkeztek először a tünetek ).

Lázam nincs, nem köhögök, ezért azt mondták tüdőgyulladás nem lehet, ne menjek orvoshoz emiatt, illetve volt, aki a remegés miatt pánikrohamnak véli, de a remegés egyetlen egyszer fordult elő, a légazomj és a fájdalom meg már egy hete folyamatosan jelen van.

Mi lehet ez? Valakinek hasonló tapasztalat?


2012. szept. 29. 13:06
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Láz nélkül is lehet valakinek nagyon prímán tüdőgyulladása, vagy akár mellhártya gyulladása.
2012. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem játék, fordulj légyszives orvoshoz!!! Lehet légmell is, ami 100%ban meggyógyul, úgyhogy ne félj segítséget kérni!!!


22/L

2012. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-essel és 2-essel is egyetértek!

Valami oka csak van, tehát nyomás a dokihoz, nem várd meg amíg visznek!

2012. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen tapasztalatom,nem is egyszer, Olyankor fordult elő mikor könnyedén öltözködtem és úgymond "átfújt"a szél!Kellemes sugallatnak éreztem akkor,de másnap már nehézlégzés,keresztül szúr a mellkasomban nem kapok elég levegőt.Én este lefekvéskor kb fél órára hanyatt fekszek villanypárnára,,,,nem kell túl meleg,csak ami kellemes,átmelegszek,utána reggelre elmúlik!!!Fogyassz több folyadékot is mert javul a vér keringése a mellkasban és jobb lesz! Üdv!:59/F
2012. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Voltam dokinál, azt mondta szívprobléma, holnap megyek kardiológushoz meg laborba. Kicsit meglepődtem, nem értem mi köze a mellkasi fájdalomnak és a nehézlégzésnek ehhez, de remélem megtalálják a probléma forrását, mert ma is egész nap nehezen kapok levegőt.

Nektek pedig köszi mégegszer. :)

2012. szept. 30. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!