Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van-e összefüggés a sebhorreás...

Van-e összefüggés a sebhorreás ceratozis (vagy keratózis) és a parfümhasználat között?

Figyelt kérdés

Soha nem festem magam, nem sminkelek, egyetlen kedvencem a parfüm. Amióta elszaporodtak rajtam a seb. cer.-ok, (le kell égetni rendszeresen a dögöket), nem merek parfümöt használni, mert az egyik doki azt mondta, hogy a parfümre csak szaporodnak. Semmire nem vagyok allergiás, letesztelték.


Igaz ez? Tényleg nem szabad parfümöt használni többé?

Köszönöm a válaszokat!



#bőrgyógyászat #parfümhasználat
2012. szept. 29. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a mesterséges illatanyagok semmilyen bőrbetegségnek nem tesznek jót.
2012. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Más valaki?
2012. szept. 29. 19:13
 3/5 anonim válasza:
Sajnos ez így van.! Nem hinném, hogy kifejezetten a parfümtől kaptad a bőrbetegséget, de h jót nem tesz neki az bisztos! Inkább hanyagold, ahogy az orvos is tanácsolta, vagy ha nem tudsz lemondani a parfümről akkor használj koncentrátumból készült, gyógynövényes parfümöket, pl a sunrider-től.
2012. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia. nekem kreatózis pilaris-om van. igaz, nem ugyanaz a 2, de szerintem egy próbát neked is megér. interneten olvastam, hogy a sudokrém nagyon hatásos ellene. ma vettem egyet, 2x kentem be vele a felkaromat,és már most sokkal sokkal szebb lett. előtte évekig próbálgattam rá mindenféle krémet, de semmi nem használt, de ez tényleg bevált már az első nap ! :) szerintem próbáld ki te is ,hátha a sebhorreás ceratozis-nál is működik :)
2013. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*keratózis pilaris bocsi elírtam
2013. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!