Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köztetek van cukorbeteg aki...

Köztetek van cukorbeteg aki sportol? Mit csináltok, hogy ne essen le a vércukor, meg sok se legyen?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,hogy közvetlenül futás előtt egyek vagy vigyek magammal szőlőcukrot ha esetleg menetközbe leesne.Másik verzió ,ha futás után eszek valamit.Ha esetleg megelőzésként eszek egy kanál mézet és utána elmegyek futni nem megy fől a vércukrom tőle?Mérőm sajnos nincs.
2012. okt. 1. 17:37
 1/3 anonim válasza:

Én evés után sportolok, és ha tudom hogy mozogni fogok akkor többet eszem. Így nem esik le a vércukrom, legalábbis annyira nem, hogy rosszul legyek.


A mérő hasznos, mert mozgás után tudok mérni egyet és ha viszonylag alacsony, akkor még eszem valami diétás édességet.


Szőlőcukrot, mézet én nem szoktam és nem is tartom célszerűnek, akkor már inkább 100%-os, cukormentes gyümölcslevet innék vagy gyümölcsöt ennék.

2012. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én cukorbeteg vagyok, és sportolok. De szerintem mindenkire máshogy hat a sport. Érdemes sport előtt mérni, és utána. Vinni magaddal szőlőcukrot.

Pl. nekem futástól hosszútávon csökkenti, a bicaj meg nagyon hamar, aerobicnál attól függ melyiket csinálom, a nagyon fárasztós is leviszi fél-1 óra alatt.

2012. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mérőd hogy nincs cukorbetegként?
2012. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!