Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szteroid mennyi idő míg...

A szteroid mennyi idő míg kitisztul a szervezetből? Én 1,5hónapig szedtem elég nagy mennyiségben (Medrol) ha ismerné vki.

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem olyan, mint valami gyógyszer, hogy csak úgy kitisztul. Az okozott károkat majd később tudod meg.
2012. okt. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez még Márciusban történt mikor szednem kellett..A károkat akkor tapasztaltam,mert csúnyán feldagadtam 12kg plussz lett rajtam és a fehérvérsejtem és a májfunkcióm szar lett..ez azóta már helyreállt,de viszont a súlyom nem..hiába fogyókúrázom mégis 2hetente váltakozik a súlyom...mikor sikerül végre 2-3kg leadnom pillanatok alatt vissza is jön rám..meg írok 1pl.2héttel ezelőtt rám jöttek a nadrágjaim most nem.és ez így megy február óta...azóta csak ki kellett volna már tisztulnia nem?
2012. okt. 2. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, a szteroidok által okozott változások baromi lassan állnak helyre, ha egyáltalán valaha is helyrejönnek. Én gyerekkoromban kaptam szteroidokat, mert nagyon köhögtem. Most 26 vagyok, de azóta is testsúlyproblémáim vannak.
2012. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha csak 4-5 szem medrolt vett be valaki annak is ilyen sulyos hatasai lehetnek? Mennyi ido mig kiurul a szervezetbol ez a par szem? A valaszokat elore is koszonom!
2015. ápr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!