Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhe agyrázkódás? Mi történik...

Enyhe agyrázkódás? Mi történik ha van?

Figyelt kérdés
Ráesett egy 1,5 literes palack (tele) a fejemre, a fejem a kőhöz csapódott.

2012. okt. 2. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fáj a fejed,szédülsz és hányás is előfordulhat...azért nézesd meg magad 1orvossal!
2012. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szédülés, hányinger, hányás, latas es egyensúly zavar. Legtöbbször másnap jelentkezik
2012. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha agyrázkódása van,akkor még aznap jelentkeznek a tünetek,de 3napi megfigyelés javasolt!
2012. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tévedsz, csak akkor jelentkeznek a tünetek azonnal, ha súlyos agyrazkodas
2012. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Akkor nézzél jobban utána aranyom,mert nekem volt már enyhe agyrázkódásom és rá 1,5órára jöttek is a tünetek..akkor miről is beszélünk?
2012. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is vertem már be a fejem. A baleset után 1 órával már szédültem, fájt a fejem, hányingerem volt.

Felhívtuk a kórháza hogy ilyen esetben mit kell tenni, és mondták hogy mennyünk be, biztos ami biztos. Volt ct, nyaki röntgen, minden volt... szerencsére nem lett nagy bajom. Csak meghúzódott a nyakam és nem tudtam felemelni a fejem.


Aki beveri a fejét, annak azt szokták javasolni hogy menjen be a kórházba, baleseti ambulanciára, és nézesse meg. Az agyrázkódás nem játék. Komoly baj is lehet, ha nézetik meg... (pl: vérömleny az agyban)

2012. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
* ha nem nézetik meg...
2012. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, kicsikem, esés után 2 nappal jelentkeztek a tünetek. A hugomat autó ütötte el, nála másnap. Azonnal akkor jelentkezik, ha súlyos volt, nem enyhe
2012. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor te biztos későn érő tipus vagy!:)Ezekszerint mindenkinél máshogy jelentkezik,akkor is nézesse meg magát ne várjon holnapig!Ennyi!
2012. okt. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ezt mondták. Hogy ne várjak holnapig. Mindig egyből a baleset után kell menni!
2012. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!