Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhe agyrázkódás? Mi történik...

Enyhe agyrázkódás? Mi történik ha van?

Figyelt kérdés
Ráesett egy 1,5 literes palack (tele) a fejemre, a fejem a kőhöz csapódott.

2012. okt. 2. 11:34
1 2
 11/14 :DDköszi:) válasza:
nekünk egyszer szánkó balesetünk volt.A barátnőm iszonyatosan beverte a fejét.Szerintem pár percig mozdulatlanul feküdtünk ott..na és ők még aznap este bementek a kórházba,de semmit nem találtak nála.Másnap beakarták már fektetni szegényt a kórházba megfigyelésre.Szóval mindenképpen menj orvoshoz
2012. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszönöm, sajnos orvoshoz elmenni lehetőségem nagyon nincs,mert külföldön vagyok olyan helyen ahol még el sem bírom mondani, hogy mi a bajom, és most picit bepánikoltam azoktól amiket írtatok.

De már eltelt 5 és fél óra, és nem jelentkezett semmi ezek közül, csak, hogy még mindig érzem a fejem hátsó részén ahol bevertem, nem hogy fáj, csak hogy bevertem.

2012. okt. 2. 16:59
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tudod a nyelvet beszélni?Akkor írd be a google-ba (fordító)hogy mi a problémád nyomtasd ki és vidd magaddal...Vagy esetleg senki nincs kint veled aki érti a nyelvet és tudna segíteni?Remélhetőleg nem lesz semmi bajod!Azért vigyázz magadra!
2012. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Már eltelt 24 óra, és nem hánytam csak fáj néha a fejem. Biztosan emiatt, mert máskor soha nem jellemző.

A baleset minden mozzanatára emlékszem és nem volt eszmélet vesztés egy kis időre sem.

Ha bajom lenne akkor már jelentkeztek volna komolyabb tünetek ugye?

2012. okt. 3. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!