Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lent belinkelt két eszköz...

A lent belinkelt két eszköz közül, melyik vércukormérőt találjátok jobbnak?

Figyelt kérdés

Ezt a két készüléket néztem ki.

[link]

és

[link]


Melyiket találjátok jobbnak? Mi az, amit szem előtt kell tartani vásárláskor? Tudom, hogy volt már ez a kérdés, de ez a konkrét két készülék kiemelten érdekelne, hogy milyennek találjátok, és esetleg van e tapasztalata valakinek róla.

Köszönöm előre is a válaszaitokat. :)

Pisti.



2012. okt. 2. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Dcont. Nekem is Dcont van, csak eggyel régebbi és tökéletes. A méryről csak rosszat hallottam.
2012. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Huuu csak 1 év garancia van Dcont-ra? :O Nem tudod felíratni?
2012. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. :)

Nem tudom kiíratni, mert hála Istennek csupán megelőzés céljára szeretnék venni egyet.

Mik azok a dolgok, amiket érdemes szem előtt tartani a vásárláskor? Például ezt a Dcont leírásában találtam: "hitelesítés: Ideál Teszt csíkhoz". Mit takar ez? Csak ezzel a fajta tesztcsíkkal ad hiteles eredményt?

2012. okt. 2. 22:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden vércukormérőhőz ugyanaz a fajta tesztcsík kell, akkor hiteles az eredmény. A Dcont-nak viszonylag olcsó a tesztcsíkja. Mármint máshoz összehasonlítani, de egy dobozban 50 db van, ha csak megelőzésképpen akarod, akkor az rengeteg ideig elég.
2012. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

vagy például ez: "kódolás: univerzális kód (nincs kóddugó, vagy kódkártya)" és ez: "interfész: infravörös interfész"


A többit nagyjából tudom hova tenni, ezek viszont nem világos dolgok.

2012. okt. 2. 22:34
 6/10 anonim ***** válasza:

Kódolás, a régiekben van kódkártya, így az adott dobozhoz adott kód jár, így pontosabb az eredmény. Gondolom most már fejlesztettek valamit.

Infra meg van rajta, ha megveszel hozzá egy USB eszközt, akkor neten tudod vezetni eredményeket, de az neked nem szükséges :)

2012. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenem van, DCont Partner. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. :)

2012. okt. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, ebből a kettőből a Dcont a jobb.

Azért a helyedben megnéznék egy Omron-t is.

2012. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek a segítségeteket. A Dcont nyert, meg is rendelem még ma.

szép estét nektek :)

2012. okt. 2. 22:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Neked is:)
2012. okt. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!