Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van 4 napja hasgörcsöm...

Miért van 4 napja hasgörcsöm és hasmenésem?

Figyelt kérdés

Négy napja kezdődött mindenféle megfázás vagy betegség nélkül.Elmentem dokihoz,de a szokásosat mondta: "nem akarok iskolába járni","sok mindent összeettem".A kettő közül egyik sem igaz!Teán,kekszen és ásványvízen élek 4 napja,de nem hogy jobb lenne,hanem még rosszabb. A hasam annyira görcsöl,hogy sokszor mozogni nem tudok a fájdalomtól. Ha mozdulatlanul vagyok kb fél órán keresztül,elmúlik a fájdalom,de amint megmozdulok kezdődik újra. Teljesen mindegy mit eszek,ahogy megeszem kb 2 perc múlva elkezd fájni a hasam,még egy falat pogácsa után is fájt.

Nem tudom mi lehet a bajom,de ha ez így megy tovább,akkor hamar ki fogok száradni.

Csütörtökön megyek vérvételre,hátha abból kiderül valami okosság.


Valakinek valami tipp,hogy mi lehet a bajom?



2012. okt. 2. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy erős fertőzésre tippelek.

Nekem hasonló volt múlt héten, de maga a hasmanés nem volt nagyon vizes, viszont nagy görcsök kísérték a vécézést.

Azért nem az, hogy ne tudtam volna mozogni...


Tehát magyarul nálam folyadékveszés nem volt, de fertőzést éreztem (bűz, lágy állag, görcsök).

Én Bolus Adstringenst veszek be, az jó fertőtlenítő, és Normaflore-t a baktériumeegyensúly helyreállítására.


Neked azt mondom, mivel suliba jársz, fiatal lehetsz, ne szedj be semmit saját szakálladra, hanem futás az orvoshoz, mondd meg, hogy ez nem hiszti, hanem ez és ez van, lásson el! Nem múlik a fertőzés, fáj, folyadékot veszítesz.


Úgy tudom, ha folyadékvesztés is van, egyrészt folyadékot kell pótolni, másrészt pl. káliumot (orvos felírhat vagy banánt egyél).


Jobbulást!

2012. okt. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ!

probiotikumot szedem amúgy is,mert régebben volt eg kis gubanc a bélflóráimmal.Porbio6-ot szedek,sokkal jobb,mint a Normaflore!Neked is ajánlom!

Csütörtökig várok,mert akkor megyek vissza vérvétel miatt és,akkor majd megmondom neki,hogy ez így nagyon nem lesz jó!

2012. okt. 2. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem várnék... Infúzió nem kell? Vagy azért nem jön ki minden folyadék?

És mi van, ha a káliumod túl kevés?? Banánt mindenképp egyél addig is.


Mellesleg nem kell diétázni... Ha nem az a bajod, hogy a disznótoros megülte a gyomrodat, hanem fertőzésed van, akkor teljesen mindegy, mit eszel, nem múlik sem gyorsabban, sem lassabban... Viszont a nagy böjtölésben legyengülsz. Jó, ne oldalast lakmározz, csak könnyű, kímélő ételt, de a keksz-diétától tényleg leesel a lábadról...

2012. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eszek egy kis banánt,bár nem szeretem.Fertőzés mitől alakulhat ki?
2012. okt. 3. 07:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, szerintem a levegőből el lehet kapni, nyilvános WC-k kilincsein, csapjain... Én gyakran kapom el.
2012. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!