Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi miatt lehetnek kiütések a...

Mi miatt lehetnek kiütések a hónaljamon?

Figyelt kérdés

Apró pici pöttyök jelentek meg a hónaljamon pár napja, ha víz éri iszonyatosan viszket, egyébként nem. A hólyagok rózsaszínes bőr színűek, bár már a vakarás miatt némelyik vöröses.

Két napja iszom kalciumot, de nem akar múlni. Nem változtattam semmin (tusfürdő, mosószerek) semmit az elmúlt időkben.

Mit lehet vele kezdeni? Illetve szerintetek ez befolyásolja majd a lézeres szemműtétemet? Köszi!



2012. okt. 3. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hónapok óta ez van, ha izzadok, rosszabbodik. Hintőpor és laza ruházat javít valamit a tüneteken.
2012. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hát eddig még nem izzadtam meg. A barátom bő pólóiban vagyok itthon :) de még nem érzek javulást :S Dezodorra nem érzékeny.

Te voltál vele dokinál?

2012. okt. 3. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, mert már többször is jártam korábban vizsgálatokon és szinte mindenre allergiás vagyok, úgysem tudnának vele mit kezdeni, max. kenőcsöt és tablettát adnának.

Esetleg még lehet a borotválkozástól is, nekem fémallergiám is van és a lábszáram is pöttyös szokott lenni borotválkozás után rögtön.

2012. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hm... :( Én elvileg semmire nem vagyok allergiás, bár epillálás után én is pöttyös vagyok, de az másmilyen. Ráadásul mostanában nem is epilláltam.

Köszönöm a válaszod és remélem hamar múlnak majd a tüneteid és nem jön újra elő ;)

2012. okt. 3. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!