Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Házi praktikák pattanásos,...

Házi praktikák pattanásos, mitesszeres bőrre?

Figyelt kérdés
Lassan 18 vagyok és még mindig küzdök ezzel a problémával. Minden nap arctisztítóval megmosom az arcomat, utána arcápolóval bekenem h ne száradjon ki. Testradírt, arcradírt is szoktam használni. Nem festem ki magam, mert suliba feleslegesnek tartom, csak bulikba szoktam. 165cm vagyok 52kilóval, amennyire bírok egészségesen táplálkozom. Főleg a szám alatti terület, az orrom és az arccsontomnál vannak mitesszereim. A vállamon is van egy-két pattanás és a hátamon is szokott lenni néha, sajnos a dekoltázsomon is megjelennek. Tudtok segíteni?

2012. okt. 4. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:

en 22 vagyok lassan es meg mindig elojon 2-3.....

mar az agyamra megy,pedig mar mindent kiprobaltam....most eppen a bodyshopod teafaolajos arcmosonal tartok...

eddig ez a legjobb....

probalgass arcmosoknal cserelgetni,amiben nincs parfum...

nekem a parfum nem jo,kicsap egybol a nyakamnal is ha normalis pafumot fujok ra....

es a csokit nem szabad egyem,mert egybol kiut!

Figyeld a tested jelzeseit,mit eszel,es lehet rajossz mitol van...

es most zabaltam csokit,tele is vagyok pattival,most varom mikor mulik el....

2012. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!