Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hízás, túl szőrösödés és...

Hízás, túl szőrösödés és pattanásos mitesszeres bőrnek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A legnagyobb baj hogy 18 éves vagyok és szőrös az arcom ilyen kis pihék de nem szőke hanem barna nem tudom gyantázni mert kipattogok tőle nem tudom ilyen szőrtelenítő krémekkel lehúzni sem mert akkor az meg kiégeti a bőröm. Elmennék egy hormonvizsgálatra,de nem tudom hova kell menni nem szeretnék tíz ezreket fizetni mert nincs pénzem.Az őnértékelésem egyre rosszabb utálom magam. 18 éves vagyok és 70 kiló. Elöször hova menjek el és mit tegyek?
2011. ápr. 15. 14:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Régebben volt petefészek cisztám de az már kidurrant lehet visszajött és attól van ez?

Közöm lehet a pco-hoz?

2011. ápr. 15. 14:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Tüneteid hátterében lehet pcos, de lehet pajzsmirigy alulműködés, háziorvostól kérhetsz beutalót endrokrinológushoz, ő elküld hormonvérvételre és kiderül belőle.
2011. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a PCO-ra tippelnék.
2011. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanilyen problémám van, csak nekem a menszezem sem jön meg, pedig elhasználtam már kb. 20 tesztet, mind negatív. Szüleim nincsenek (vannak, de nem számíthatok rájuk), a kis pénzemből pedig éppen hogy megélek fillérre pontosan. 22 éves vagyok, 170 centi és 66 kiló, a hasam szőrös, bár nem vastag, de sötét szőrszálaim vannak, a mellbimbóm körül is akadnak, a karomat epilálni szoktam, szóval ott nem tudom milyen lenne, a lábam pedig úgy néz ki, mint egy férfi lába, ha nem szőrtelenítek. És a hasam is szokott görcsölni, de azt mindig elintézem sporttal - attól elmúlik. Szerintem először háziorvoshoz menj, ő meg tudja mondani, hogy mi a teendő, hova kell menned.
2011. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fiúk, lányok! az utolsó hsz., meredek, de mellékvese, virilizáció?
2011. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!