Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg létezik egyfajta...

Tényleg létezik egyfajta biológiai óra?

Figyelt kérdés
Én sose tudok úgy felkelni ahogy szeretnék még óracsörgésre se.Mindenki mondja hogy jajj állítsd be a biológiai órát.De nekem akárhogy akarom nem megy.Egyálatlán létezik ilyen??
2009. aug. 4. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem arra mondják hanem arra hogy öregszel és ketyeg a biologiai orád
2009. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Létezik úgy is ahogy te gondolod, ugyanis mindenkinek más mennyiségű alvásra van szüksége és más időben, vagyis van aki lefekszik este 8kor és már reggel 5kor kipattan az ágyból és van ugye aki reggel 5kor megy esetleg aludni. Ezen nem lehet sajnos nagyon észrevehető változást elérni, mert minden ilyen alap dolog (ahogy pl bizonyos emberek agresszívak, mások meg félénkek) ezek valószínűleg evolúciós stratégiák voltak, mikor kialakult az emberi faj, csak valahogy megmaradt...
2009. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sztem létezik. az enyém meg elég jól működik :D

anno mikor gimis voltam, fél7kor kellett kelnem, és egy idő után anyám nemis keltett, mert magamtól keltem. pedig nem aludtam el este 10kor sosem..:D

már nemvagyok gimis, mostmár teljesen másképp élek, fennvagyok majdnem hajnalig és vmikor felkelek..:D de pl ha tudom h másnap korán kell kelnem, mert vmit kell csinálnom, akkor akármennyit is aludtam, pl csak 3 órát, fel kelek magamtól, óra nélkül 8ez mondjuk már nem a biológiai órával van kapcsolatban sztem :D)

mostanában meg, mindegy mennyit alszom, mindig 11 körül kelek, de nemtom mér..:D

2009. aug. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!