Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek is szokott...

Lányok! Nektek is szokott néha szaros lenni a bugyitok?

Figyelt kérdés
pedig alaposan kitörlöm ne értsetek félre.. de mégis..

2012. okt. 5. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
nem .
2012. okt. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha alaposan kitörlöd a fenekedet, nem lehet székletes a bugyid! Ne csak felületesen töröld, hanem kicsit nyúlj oda a végbélzáró gyűrűhöz is (mármint a nyíláshoz közvetlenül), el sem hiszed mennyi székletet le lehet onnan még törölni. Használj nedves törlőkendőt, de a legvégén száraz papírral törölj oda, ne maradjon a feneked nyirkos. Ha van rá lehetőséged, mosd is meg a fenekedet székelés után.

Ha ezekre figyelsz, és akkor is kakis a bugyid, akkor valami gond lehet a végbélzárásoddal, és akaratodon kívül szennyezed magad széklettel. Ez orvosi vizsgálatot igényel!

2012. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Egy ilyen megfogalmazás után nem is tudom mit gondoljak, tényleg rendesen kitörlöd e vagy csak szerinted van rendesen kitörölve. Mert az két kölönböző dolog amit te hiszel és az ami tényleg van. Bocs de nekem az jön le, aki így teszi fel a kérdést az valószínűleg olyan alpári is. Tehát fordíts több figyelmet a törlésre, és ne csak úgy csinálj mert már megszoktad a mozdulatot, hanem vedd a fáradtságot és nézd mek 2-3 törlés után a papírt hogy "szaros"-e még(csak, hogy a te kifejezéseddel éljek) Tisztelettel, 30/F
2012. okt. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Egyet értek az utolsó válaszolóval.
2012. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Lennél a barátnőm, nem lenne gond :)
2013. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezen a fogalmazáson jót nevettem :"D szerintem is jobban töröld ki és nedves törlőkendővel is
2015. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Joell ***** válasza:
22%
volt egy csaj a suliba..csupa fosos volt mindig a bigyija..es budos is volt...jo mondjuk a fel osztaj 23 as kolbival kuldte a kakilojat...imadtuk kuurni
2017. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon ragadott a nunim

Áhhh...hagyjuk

Pisiltem,láttam higy tiszta szar a bugyim

Hát..néha sokat fingottam

Áhh...holnap visszacserélem

Nagykn ragadt

Mkstmár új van rajtam

2018. dec. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!