Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fagyálló tényleg halálos ha...

A fagyálló tényleg halálos ha megisszák?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Beteg leszel tőle. Viszont a faszesztől (metilalkolhol) megvakulsz és belehalsz.
2009. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, belehalhatsz.
2009. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Bele lehet halni!Nem csak beteg leszel...
2009. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mekkora mennyiség halálos?
2009. aug. 5. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Olyannyira halálos, hogyha valaki benyel ilyet, szinte lehetetlen megmenteni, lassú és kínos halált okoz. úgy tudom, már kicsi mennyiség is nagyon veszélyes. eleinte csak rosszul lesz az illető, aztán szép lassan meghal. toxikálni nem igazán lehet, aki fagyállóval mérgezi meg magát, annak alkoholt juttatnak be vénásan, mert az valamennyire közömbösíti, de szinte így is majdnem 100%, hogy belehal az illető. az egyik családtagunk mesélte, hogy volt egy esetük, amikor egy fagyállót ivott öngyilkost hoztak be hozzájuk. a pasas megitta a fagyállót, aztán rájött, hogy nem akar meghalni, hívta a mentőket, bevitték, de nem tudták megmenteni. iszonyatos kínok közt halt meg, kb még fél napig szenvedett.
2009. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Liquid ***** válasza:
62%
A metil alkoholból kb 10köb cm- már vakságot, nagyobb mennyiség már halált okozhat.
2009. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Egy alkolholista pár (hajléktalanok) fagyállót loptak a benzinkútnál télen. Másnap a parton találták meg őket, a férfi még élt (de életben is maradt, nem sokat ivott belőle), a nő meghalt...
2009. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Apukám kórházban dolgozott,minden hónapban legalább kettő embert bevittek,mert fagyállót ivott.

Nem tudtak egyiknél se csinálni semmit,valami injekciót adtak nekik.Pár óráig szenvedett mindegyik,majd meghaltak.A fagyállót amúgy meg sem lehet ismerni,édes íze van,mint a szörpnek.

2010. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Panther86 válasza:
Èn 1liter tömèny hűttőfolyadèkot ittam meg,etilèn glikol alapùt.Első 2 dl től 2 nap mùlva a vesèim terheltnek èrezrem sàrga volt az arcom alig èltem,fulladtam,semmi erőm nem volt,8nap utàn jobban lettem,rà 2 hètre megityam mèg 2dl t,jòt aludtam semmi bajom nem volt.1hònapra rà megittam 4dl t.könyörögyem a halàlèrt olyan rosszùl lettem kb 30 òra mùlva,pàr nap ès a fizikai lepukkantsàg maradt erre rà 1 hònap mùlva megittam az utolsò 2 dl t 1 òra mùlva tudtam meghalok,nagyon kiūtött,de sajnos kihànytam azòta csak fizikai terhelèst nem bìrom,fulladok,gyenge vagyok...Most elmegyek veszek szèlvèdőmosòt 5l est azt kipukkantom magam vele,csal az a borzalmas ìz pff rohadt keserű,ui jòt röhögtem miközben hànytam azt az ìzt senkinek nem kìvànom,keserû mèz,szòval ha iszol ne hànyd ki mert nagyon rossz
2023. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!