Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hetek óta nem aludtam normális...

Hetek óta nem aludtam normálisan és már kivagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az ország egyik végéből a másikba járok oda vissza és nincs időm aludni, ha van akkor csak max 4-5 órát. Ez így megy már lassan 3 hete. Hétvégén is dolgoznom kell, akkor legalább nem vezetni de van hajnal mire hazaérek és utána mehetek is tovább. Már nem nagyon bírom az utat nézni és sokszor azt veszem észre hogy már majdnem elaludtam. Szóltam a főnökömnek hogy ez így nem jó és annyit mondott, hogy az én problémám, oldjam meg.

Lehet valami bajom a kevés alvástól azon kívül hogy balesetet is okozhatok? Nem akarok túl sok kávét meg energiaitalt inni.

31/F



2012. okt. 5. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb a szervezeted befog krepálni. Nem tud regenerálódni majd egy idő után...gondolom érthetődő, hogy mik a következményei.
2012. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudnál valamelyik helyen egyszer-egyszer ott aludni?

Az egészséged a legfontosabb és megértem, hogy ezt nem bírod, ezt senki nem bírná.

2012. okt. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. válaszadó vagyok, még annyit hozzáfűznék, hogy ugye immunrendszered szépen leépülhet, erősen gyengül, valamint később halálhoz is vezethet.
2012. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudok aludni mert időre kell mennem, ha kések nem veszik át a cuccot.
2012. okt. 5. 22:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Vonattal nem tudnál menni? Azon is lehetne pihenni..
2012. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kamionozok
2012. okt. 5. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D ismerem
2012. okt. 5. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!